13 Ekim hava durumu! Sıcaklıklar düşüyor

Yapılan son değerlendirmelere göre, Kuzey ve Kıyı Ege, Marmara'nın doğusu, Barı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri, Uşak'ın çevreleri ile Antalya'nın doğu kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak yağışlı olması bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise kuzey, doğu ve iç kesimlerde 2-4 derece azalıyor. İllere göre hava durumu ise haber detaylarında...

13 Ekim hava durumu! Sıcaklıklar düşüyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, hava sıcaklıkları yurdun doğu, iç ve batı kesimlerinde 2 ile 4 derece azalacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik yaşanmayacak. Marmara'nın doğusu, Kuzey ve Kıyı Ege, Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri, Batı ve Orta Karadeniz, Uşak çevreleri ile Antalya'nın doğu kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak yağışl bekleniyor. Diğer bölgelerin ise az bulutlu ve parçalı bulutlu geçmesi tahmin ediliyor. Rüzgar genel olarak güney ve güneybatı yönlerinden Karadeniz'in kıyılarında kuzey batı yönlerinden hafif ara sıra orta kuvvette esecek. Batı Akdeniz kıyıları ile Karadeniz kıyılarında ise kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

Bazı illlere göre 13 ekim hava durumu ve sıcaklıkları ise şöyle; Ankara 23 derece parçalı bulutlu ve açık olacak. İstanbul 22 derece parçalı bulutlu olacak. Bursa 22 derece parçalı ve çok bulutlu 22 derece, İzmir 26 derece parçalı çok bulutlu, sabah saatlerinde yerel kesimlerde sağanak yağışlı, Adana 30 derece parçalı bulutlu, Antalya 27 derece parçalı yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinde doğu çevreleri kısa süreli ve yerel sağank yağışlı olması bekleniyor. Konya 26 derece parçalı bulutlu, Samsun 23 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde itibaren ise aralıklı sağanak yağışlı olması bekleniyor. Trabzon 25 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı, Diyarbakır 30 derece parçalı ve az bulutlu, Erzurum 20 derece parçalı bulutlu olması bekleniyor.

hava durumu 13 ekim hava
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kısmetse Olur 264. bölüm fragmanı Perşembe için yayınlandı! Kral ve kraliçe seçildi
Kısmetse Olur 264. bölüm fragmanı Perşembe için yayınlandı! Kral ve kraliçe seçildi
Zuhal Topal'la da gelin adayı Deniz canlı yayında bayıldı
Zuhal Topal'la da gelin adayı Deniz canlı yayında bayıldı