13 Ocak 2017 hava durumu! Buzlanma ve don uyarısı

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları Marmara Bölgesinde 1 ile 4 derece artıyor. Yurdun iç ve doğu kesimlerinde ise 3 ile 5 derece azalacağı tahmin ediliyor. 13 Ocak 2017 güncel hava durumu ayrıntılarda...

13 Ocak 2017 hava durumu! Buzlanma ve don uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısı, Doğu Akdeniz, Ordu, Van ve Sivas çevrelerinde yağış bekleniyor. Yağışların; Doğu Akddeniz, Doğu Karadeniz Kıyıları, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ve Ordu çevrelerinde yağmur ve sağanak, yağış alan diğer kesimlerin ise karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor. İç ve doğu kesimlerde ise buzlanma ile don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi görülecek.

Hava sıcaklıklarının ise Marmara Bölgesi'nde 1-4 derece artacağı, yurdun iç ve doğu bölgelerinde 3-5 derece azalması bekleniyor. 13 Ocak 2017 bazı illere göre hava durumu şöyle; Ankara 2 derece parçalı ve az bulutlu, İstanbul 7 derece parçalı ve az bulutlu, İzmir 11 derece parçalı ve az bulutlu, Adana 15 derece parçalı ve az bulutlu, Bursa 10 derece parçalı ve az bulutlu olacak.

Antalya 16 derece parçalı ve az bulutlu, Samsun 10 derece ve az bulutlu, Trabzon 9 derece çok bulutlu ve aralıklı olmak üzere yağmurlu, Erzurum -3 derce parçalı ve çok bulutlu, Diyarbakır 9 derece parçalı ve sabah saatlerinde yağmurlu olması bekleniyor.

13 ocak hava durumu 13 ocak 2017 hava durumu hava durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi