22.10.2016 Cumartesi hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Yurdun kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu, Marmara ve Ege'nin batı kesmimlerinin ise sağanak yağışlı, diğer kesimlerin az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

22.10.2016 Cumartesi hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan hava tahminlerine göre yurdun kuzey kesimleri bugün parçalı olacak. Marmara ile Ege'nin batı kesimleri sağanak yağışlı, diğer bölgeler ise az bulutlu ve açık olarak geçecek. Hava sıcaklıklarında ise önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgâr, genellikle kuzey ve kuzeydoğu kesimlerinden esecek. Doğu Akdeniz'in kıyıları, Doğu Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu'nun ise güneydoğusundan güney ve güneybatı yönlerinden hafif ve ara ara orta kuvvette esmesi bekleniyor.

22.10.2016 için hava durumu illere göre ise şöyle, Ankara 22 derece az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu olacak. İstanbul 22 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, İzmir 24 derece parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden sonra ise sağanak yağışlı olacak. Adana 30 derece az bulutlu ve açık, Bursa 24 derece parçalı ve zamanla çok bulutlu, gece saatlerinden sonra ise ilin batı kesimlerinde sağanak yağışlı geçecek. Antalya 27 derece az bulutlu ve açık, Samsun 21 dereceparçalı ve yer yer çok bulutlu, Trabzon 20 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, Erzurum 15 derece parçalı ve az bulutlu, Diyarbakır 26 derece az bulutlu ve açık olacak.

22.10.2016 hava durumu hava durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler