Acun çocuklara verdiği sözü yerine getirdi

Irak sınırında yer alan Beytüşşebap ilçesine bağlı olan Günyüzü köyünde yaşayan bir grup çocuğun kendi imkanları ile Survivor yarışmasından esinlenerek yaptığı parkura sessiz kalmayan Acun, verdiği sözü gerçek parkur kurarak yerine getirdi.

Acun çocuklara verdiği sözü yerine getirdi

Geçtiğimiz aylarda bir grup çocuk Irak sınırında Survivor köyünü kendi imkânları ile yapmalarının ardından tüm Türkiye'ye seslerini duyurdular. İHA'nın haberi üzerine çocukların seslerine kulak veren yapımcı Acun Ilıcalı, sözünü yerine getirerek Irak'ın Beytüşşebap İlçesine bağlı Günyüzü köyüne gerçek bir Survivor parkuru kurdu. Bir grup çocuğun kendi imkânları ile Survivor parkuru kurmaları ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmiş ve Acun Ilıcalı'dan parkur istemişlerdi. Bunun üzerine Acun ise sosyal medya hesabından çocukların isteklerine yanıt vermiş ve Twitter hesabından çocuklara destek olacağını ve onlara istedikleri gerçek parkuru kuracağını ifade etmişti.

Harekete geçen Acun medya ekibi, Irak sınırında bulunan Günyüzü köyüne gelerek geçek Survivor parkuru kurdu. Köyde yaşamakta olan çocuklara hem kıyafet hem de kırtasiye malzemesi dağıtan Acun medya ekibi, köylülerin göstermiş olduğu alana Survivor parkuru kurdu. Ünlüler ve Gönüllüler olarak ikiye ayrılan çocuklar kurulan parkursa Survivor yarışmasını canlı canlı yaşadılar. Çocuklar gün boyu parkurda çeşitli oyunlar oynadılar.

acun ılıcalı beytüşşebap survivor Irak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya 2020 yılında pasaport çilesine son veriyor
Avustralya 2020 yılında pasaport çilesine son veriyor
Kızarmış ekmek ve patatesteki büyük tehlike
Kızarmış ekmek ve patatesteki büyük tehlike