Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm fragmanında Leyla ile Alper'i neler bekliyor?

Ay Yapım'ın çiçeği burnunda dizisi Bana Sevmeyi Anlat'ın 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüme saatler kala nefesler tutuldu. Haşmet, Leyla'yı bulacak mı? Alper ile Leyla'nın arasında aşk tomurcukları yeşermeye başlıyor. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm detayları haberde...

Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm fragmanında Leyla ile Alper'i neler bekliyor?

Fox Tv'nin soluk soluğa izlenen yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat'ın 4. bölüm fragmanında neler olacak? Leyla, Haşmet'e yakalanacak mı? Leyla ile Alper arasında başlayan tatlı atışmalar yeni bir aşkın habercisi mi? Leyla, arkadaşı Duygu'yu Hakverdi'nin elinden kurtarmak için gözünü karartır. Ancak Alper her zamanki gibi onu yalnız bırakmak istemez ve onun peşine takılır. Öte yandan Haşmet ise Leyla'ya ulaşamadığı için öfkesi artmaya başlamıştır. Hakverdi'ye de ulaşamayan Haşmet sinirini Salih'ten çıkarır. Ancak Salih'in kalp krizi geçirmesi durumları değiştirir. Babasının yanına gelen Leyla, hastanede Haşmet ile karşılaşıyor. Alper için ise gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Bana Sevmeyi Anlat'ın son bölümünde düğünden kaçan Leyla, Alper'in arabasına biner ve Alper olacaklardan habersiz Leyla'yı istediği yere bırakıp hasta kızı Çiçek'in yanına gitme telaşındadır. Ancak aldığı bir telefon üzerine arabasına binen kadının, Haşmet'in düğününden kaçan gelin olduğunu öğrenir ve şok olur. Yine de yardımı esirgemeyen Alper bir anda farklı olayların içerisinde kendini bulur. Leyla'nın yanında parasının olmayışı ve oğluna kavuşmak isteyişi yani çaresizliği Alper'in vicdanına dokunur ve ona yardımcı olur.

Birlikte gün boyunca köşe kapmaca oynadıkları Hakverdi ve Haşmet'in adamlarının ardından oğluna kavuşan Leyla, Haşmet'in evinde kalmıştır. Haşmet olanları sindirmeye çalışırken, Hakverdi ise Rüzgâr'ın aslancık oyuncağının içerisine sakladığı uyuşturucuların derdindedir.

Leyla'ya Duygu'dan ulaşan Hakverdi, Duygu'yu yaralamakla tehdit edip Leyla'yı ayağına getirir. Ancak Alper onu yine yalnız bırakmamıştır ve onları Hakverdi'nin elinden kurtarmıştır. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti için takipte kalın...

bana sevmeyi anlat 4 bana sevmeyi anlat 4. bölüm fragman bana sevmeyi anlat yeni bölüm bana sevmeyi anlat son bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sıla     0000-00-00 Duygu değil Ezgi o. Diziyi bir haber olsun sitede dursun edasıyla yazmadınız madem doğru şekilde yayınlayın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?