Bana Sevmeyi Anlat 6. Bölüm fragmanında Leyla'ya kötü sürpriz

Fox TV'nin beğenilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Leyla kendi elleriyle oğlunu Haşmet'e götürüyor. Alper, Leyla'yı Haşmet'in yanında mutlu görünce ne yapacak? Yeni fragman, yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti detaylarda...

Bana Sevmeyi Anlat 6. Bölüm fragmanında Leyla'ya kötü sürpriz
Haberin videosu için tıklayın!

Bana Sevmeyi Analt 6. Bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Yeni fragmanda Alper'i şok eden gelişmeler yaşanıyor. Leyla'yı Haşmet'in yanında gören Alper şimdi ne yapacak? Ay Yapım'ın yeni dizisi, başrollerini Kemal Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolany Soysert'in birlikte paylaştığı Fox TV ekranlarının dizisi Bana Sevmeyi Anlat Cuma günlerinin vazgeçilmezi oldu. Her yeni bölümü izleyicide büyük merak uyandıran Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümüne sadece saatler kaldı. Yeni bölümde Haşmet'ten kaçan Leyla, tam da Haşmet'in karşısına çıkıvermiştir. Alper'i ve Leyla'yı şoke eden bir olay gerçekleşmiş ve bu karşılaşmaya Gökhan'da gelmiştir. Leyla şimdi Haşmet'le ilgili düşündüklerini ölçüp tartacak mı? Öte yandan Alper'in de Leyla'ya olan güveni sarsılmıştır. Haşmet tüm planları rayında yürütürken, Alper'in kafasındaki soru işaretleri herkesi huzursuz edecektir. Alper ile Engin'in arası ile halâ soğuktur.

Canan'ın yönetmekte olduğu dergi grubunun 25. yıl yemeğinde herkes Haşmet'in restoranında buluşacaktır. Ancak bu yemek organizasyonunda herşey çok farklı olacaktır. Akıllardan uzun süre silinmeyecek o gece de neler olacak? Bana Sevmeyi Analt'ın 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Leyla'yı ve Alper'i neler bekliyor olacak?

Bana Sevmeyi Anlat son bölümde, Leyla'yı sır gibi saklayan Alper, Leyla ile sohbet ederken bir anda karşısında Engin'i görür. İki dost Leyla'dan dola boğaz boğaza gelmiştir. Engin'in Alper'e olan güveni azalmıştır. Engin ve Alper dostuklarının büyük bir sınavda olduğunu fark etmişlerdir. Öte yandan Salih, Hakverdi için endişelenmektedir. Leyla yeni iş için farkında olmadan Canan'ın kapısını çalmış ve işe kabul edilmiştir. Leyla, Canan'ın yanına gittiği anda karşısında Alper'i ve Haşmet'i görmüştür. Bunun üzerine bir de Gökhan'ın gelişi Leyla'yı şoke etmiştir.

bana sevmeyi anlat 6 bana sevmeyi anlat 6. bölüm fragman bana sevmeyi anlat yeni bana sevmeyi anlat son bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü