Bolu'da yakaladığı pirana hastanelik etti

Geçtiğimiz günlerde Adana'da yakaladığı piranadan dolayı yaralanan bir vatandaşın ardından şimdi de Bolu'daki bir gölde yakaladığı pirana bir vatandaşı elinden ve ayağından ısırarak hastanelik etti.

Bolu'da yakaladığı pirana hastanelik etti

Adana'da geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, balık tutmaya giden dört arkadaştan birinin gölde yakaladığı pirana tarafından elinden ve ayağından yaralanmasının sonrasında şimdi de Bolu'da bulunan Gölköy Baraj Gölü'nde balık tutmak için giden bir balıkçı, olta ile tuttuğu pirana cinsi yırtıcı balık tarafından elinden ve bacağından yaralanarak hastanelik oldu.

Alınan bilgilere göre, A.S. isimli bir şahıs balık tutmak için Bolu'daki Gölköy Barajı Gölü'ne gitti. Oltası ile balık tutmayı bekleyen A.S. bir süre sonra olta ipinin kuvvetli olarak çekildiğini fark etti. Oltasına asılan şahıs oltanının ucuna takılı olan balığı çıkarmaya çalışırken, pirana bir anda elini ısırdı. Yere düşen pirana bu seferde A.S.'nin bacağını da ısırdı. Şahısın bağırması üzerine yanına gelen arkadaşları yaralı A.S.'yi İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Köroğlu Ünitesi'nde tedavi altına alınan amatör balıkçının sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi alındı.

pirana Adana pirana Bolu pirana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iTunes sinema ile vizyon öncesi filmler evlere geliyor
iTunes sinema ile vizyon öncesi filmler evlere geliyor
Gülben Ergen Kıbrıs Sahnesi için 300 bin TL talep etti!
Gülben Ergen Kıbrıs Sahnesi için 300 bin TL talep etti!