Bursa Otoshow Fuarı'nda son model araçlar sergilenecek

Değişik segmentlerde araçların sergileneceği Bursa 9. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı'nda araç fiyatları 50 bin ile 700 bin arasında değişiyor.

Bursa Otoshow Fuarı'nda son model araçlar sergilenecek

Bursa Otowhow 2016 15 Kasım itibariyle kapılarını ziyaretçilerine açacak. 9uncusu düzenlenen fuarda otomobil firmaları son model araçlarını görücüye çıkaracak.

Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD), KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle gerçekleştirilecek fuar Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde. Tüketicilerin beğenisine sunulacak son model araçların fiyatları ise segmentlerine göre 50 bin ila 700 bin lira arasında olacak.

Bursa Otoshow Fuarı'nda yer alacak markalar arasında Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lexus, Toyota, İsuzu, İveco, Ford da yer alıyor. Otomobillerin yanı sıra ticari araçların da sergileneceği fuarda kamyon çekici, damperler ile motosiklet, bisiklet ve oto aksesuarları da sergilenecek. Klasik otomobil tutkunları için de fuarda 30 yaş üzeri klasik otomobiller yer alacak. Klasik otomobil sergisini Bursa Klasik Otomobilciler Derneği açacak.

bursa otoshow fuarı Bursa 9. Otomobil Ticari Araçlar Motosiklet Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı otomobil fuarı klasik otomobil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mısır'da 45 kişilik organ mafyası çökertildi
Mısır'da 45 kişilik organ mafyası çökertildi
Hızlı ve sağlıklı kilo verdiren Hurma diyeti nasıl yapılır?
Hızlı ve sağlıklı kilo verdiren Hurma diyeti nasıl yapılır?