Diriliş Ertuğrul Katar'da 16 Ocak'ta gösterime giriyor

TRT 1 ekranlarında keyifle izlenen "Diriliş Ertuğrul" dizisinin, Arapça olarak Qatar TV'de 16 Ocak tarihinden itibaren izleyicileri ile buluşacağı bildirildi.

Diriliş Ertuğrul Katar'da 16 Ocak'ta gösterime giriyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin, Qatar TV'de Arapça olarak 16 Ocak tarihinden itibaren izleyicileriyle buluşacağı bildirildi. Her Çarşamba TRT 1 ekranlarında saat 20.00'da yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da, Ertuğrul Bey'i Engin Altan Düzyatan, Halime Hatun'u Esra Bilgiç, Hayme Ana'yı Hülya Darcan, Turgut Alp'i Cengiz Coşkun, Bamsı Beyrek'i Nurettin Sönmez ve Doğan Bey'i Cavit Çetin Güner canlandırıyor.

Moğollarla zorlu bir mücadele peşinde olan Ertuğrul Bey, bu kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrı düşmek zorunda kalmıştır. Ona inanan Kayılar ve bu ayrılığın sonrasında yollara düşmüşlerdir. Çetin ve zorlu geçen şartlarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları orada bambaşka bir dünya beklemektedir. Kayıların yeni yurtları onları farklı topraklar, farklı iklim ve farklı insanlara sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha da güçlü ve acımasız düşmanlarının olacağının bilincindeydi. Peki, düşmanları alt etmek için Ertuğrul Bey'in keskin kılıcı yeterli olacak mıydı?

Diriliş Ertuğrul etkileyici ve sürükleyici hikâyesi ile reytinglerdeki başarısını sürdürerek Çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında yer alıyor.

Diriliş Ertuğrul Diriliş Ertuğrul Katar Diriliş Ertuğrul Arapça
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da trafik kazası yapan alkollü sürücü aracını yaktı!
Bursa'da trafik kazası yapan alkollü sürücü aracını yaktı!
Kaybolan Çiçekler'de kayıp Poyraz Efe bulundu!
Kaybolan Çiçekler'de kayıp Poyraz Efe bulundu!