Emniyet alarmda! 3 canlı bomba aranıyor

Emniyet ve istihbarat birimlerinin bölücü terör örgütü üyesi 3 teröristin sansasyonel eylem hazırlıkları içerisinde olduğunu belirledi. 1'i yabancı uyruklu 3 canlı bomba için emniyet alarma geçti ve 81 ilde aramalar yapılıyor.

Emniyet alarmda! 3 canlı bomba aranıyor

Alınan son dakika bilgilere göre, Emniyet Müdürlükleri alarma geçti. İstihbarat ve emniyet birimleri tarafından bölücü terör örgütü mensubu 3 teröristin sansasyonel eylem hazırlığında oldukları tespit edildi. Teröristlerden 1'inin yabancı uyruklu olduğu belirlendi. Terör örgütü üyelerinin bilgi ve fotoğrafları 81 İldeki Emniyet Genel Müdürlüğü'ne gönderildi. Bunun üzerine emniyet müdürlükleri alarma geçti ve il ve ilçelerdeki müdürlüklerine uyarı yapıldı. Terör örgütü üyelerinin yakalanmamak için sahte kimlik kullandıklarının belirlendiği vurgulandı. Canlı bombaların kanlı eylem gerçekleştirmek üzere talimat aldıkları öğrenildi.

3 teröristin yakalanmamak için sahte kimlik kullandıkları hususunda Emniyet Genel  Müdürlüğüne bilgi verildi. Bölücü terör örgütü üyelerinden yabancı uyruklu olan teröristin Naden Shhema olduğu ve 2015 senesinde İstanbul Göç İdaresi Müdürlüğü'nden geçici kimlik numarası aldığı öğrenildi. Shhema'nın 2016 yılında da Şanlıurfa Göç İdaresi Müdürlüğü'ne başvuruda bulunduğu öğrenildi. Teröristlerden ikisinin kadın birinin erkek olduğu belirtildi. Eylem yapma hazırlığındaki 3 teröristin bir an önce yakalanması için emniyet müdürlükleri alarma geçti.

emniyet canlı bomba 3 terörist Naden Shhema
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor