En İyi Benim 37. bölümde Aslıhan ile Mert arasındaki uyum

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen En İyi Benim 22 Kasım 37. bölümünde Aslıhan Boncukçu ile Mert Murat tanıştı. Peki, En İyi Benim bugünkü bölümünde Mert ile Aslıhan arasında neler yaşandı? Ayrıntılar haberde...

En İyi Benim 37. bölümde Aslıhan ile Mert arasındaki uyum

Hafta içi her gün saat 10.00'da Fox TV ekranlarına gelen En İyi Benim programının 22 Kasım 37. bölümünde, kalbinin sahibini arayan Mert Murat, Aslıhan Boncukçu ile tanıştı. En İyi Benim'de bugün Mert ile başbaşa yiyeceği akşam yemeği için hazırlıklara başlayan Aslıhan Boncukçu, renkli gözlü, kumral, 20 yaşında moda tasarım mezunu ve Rize. Annesi ile birlikte İstanbul'da yaşayan Aslıhan, Mert'i etkilemek için bugün hünerlerini sergileyecek.

Aslıhan, Mert için hazırladığı akşam menüsündeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere telaşlı bir şekilde alışverişe çıkıyor. Alışverişini tamamlayan Aslıhan, soluğu evde alıyor. Hazırlıklar için kolları sıvayan Aslıhan'a annesi de yardımda bulunuyor. Menüsünü yetiştirmek için hazırlıklar yapan Aslıhan'a Mert'in teyzesi geliyor. Heyecanı zirveye çıkan Aslıhan ile Mert'in teyzesi arasındaki uyum gözlerden kaçmıyor. Mert'in teyzesi eve geldiğinde Aslıhan'ın annesi ile de tanışıyor. Adeta iki kayınvalide gibi hanımlar sohbete dalarken, Aslıhan'da işine devam ediyor.

Zamanın daralması ile birlikte Mert'in teyzesi ve Aslıhan'ın annesi evden ayrılıyor. Yemeklerini yetiştiren, masasını hazırlayan ve giyinen Aslıhan'ın kapısını diğer gelin adayları çalıyor. Eve Mert'in de gelmesi ile birlikte kızlar yan odaya geçti ve Mert ile Aslıhan'ın ilk karşılaşması gerçekleşti. Birlikte yemeğe geçen çift, kapının çalması ile birlikte çok şaşırdılar. Gelen Mert'in teyzesiydi. İkili şaşkınlığı henüz atlatamamışken bu sefer de Aslıhan'ın annesi geldi.

Hoş sohbet eşliğinde yemekler yendi. Aslıhan, Mert'e küçük bir sürpriz yaparak kravat hediye etti. Hediyeye sevinen Mert, diğer kızlarla konuştuğunda Aslıhan'ın kıskandığını fark etti. Gün sonunda Aslıhan ile ilgili hislerini kâğıda döken Mert, Aslıhan ve annesi ile vedalaşarak evden ayrıldı.

Aslıhan Boncukçu Mert Murat en iyi benim bugün en iyi benim 22 kasım en iyi benim 37. bölüm en iyi benim fox
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi