En İyi Benim 75. bölüm Özgür kimi seçti? 13 Ocak Cuma

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen program En İyi Benim'de Özgür Şengün kimi seçti? Sıdıka, Ece, Olena ve Büşra ile tanışan Özgür'ün kararı ne oldu? En İyi Benim 75. bölüm 13 Ocak Cuma detayları ve bugün yaşananlar ayrıntılarda...

En İyi Benim 75. bölüm Özgür kimi seçti? 13 Ocak Cuma

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim'de Özgür kimi seçti? En İyi Benim 75. bölümde yine bir final heyecanı yaşanıyor. En İyi Benim 13 Ocak bugünkü bölümünde, hafta boyunca birbirleri ile Özgür için mücadele eden kızlar, bugün Özgür'ün kararını oldukça merak ediyorlar. Peki, Özgür Şengün kimi seçti?
En İyi Benim 75. bölümde, Özgür kızlar için alışverişini ve hazırlıklarını daha önceden tamamladığı için Büşra ile görüşmeye gidiyor. Büşra'nın kızlar hakkındaki görüşlerini alan Büşra'nın haklı olduğu konuların olduğunu belirten Özgür, Ece ile de görüşmeye gidiyor.

Ece ile hoşça sohbet eden Özgür, Ece'ye beyaz kıyafet giymesini rica ediyor. Ece, beyaz elbisenin altında bir mesaj olduğunu düşünüyor. Büşra, Özgür'ün teyzesi ile kendi gününde görüşemediği için Özgür'e erken giderek teyze ile tanışmaya gidiyor. Özgür'ün teyzesine yardımcı olan Büşra, diğer kızlar hakkındaki yorumlarını da paylaşıyor.

Özgür final günü için özenle seçtiği kıyafetini giyerken gelin adayları da birer birer geliyor. Birlikte masaya geçen kızlar, Özgür için adeta birbirleri ile savaşıyor. Herşeyin ortaya döküldüğü ve hiçbir konunun atlanmadan masada anlatıldığı Final gününde, kızlar Sıdıka'ya karşı adeta cephe alıyor. Olena sessizliğini bozarak, Sıdıka'nın oynadığını düşünüyor. Olena, Ece ve Büşra mutfakta birlik oluşturarak, Sıdıka'nın üzerine gitmeye ve onun gerçek yüzünü çıkarmaya karar veriyorlar. Sıdıka'nın huzurevi ziyaretini göz boyamak için yaptığını düşünen kızlar, Sıdıka'nın üzerine oldukça fazla gidiyorlar.

ÖZGÜR KIZLARLA ÖZEL OLARAK GÖRÜŞÜYOR

Özgür, mutfağa ilk olarak Ece'yi davet ederek kendisi hakkındaki düşüncelerini soruyor. Kızların bir aradayken anlaşılmaz bir hale geldiklerini belirten Özgür, kızlarla teker teker özel olarak görüşme yapıyor. Peki, Özgür kimi seçecek? Özgür, Ece'nin kendisinden etkilendiğini düşündüğünü ve Ece'nin kendisine "Evet" diyeceğini dile getiriyor.

Sıdıka ile görüşen Özgür, onun önceki damat adayına hayır cevabı vermesinden dolayı tedirginlik yaşadığını söylüyor. Sıdıka ise Özgür ile olan durumlarının mektup açıldığında ortaya çıkacağını ifade ediyor.

FİNAL ANI

Teyzesi ile görüşen Özgür, ilk olarak Büşra'yı eliyor. Ece'yi de gönderen Özgür, en sona Olena ve Sıdıka'yı bırakıyor. Özgür, Olena'yı eledi ve Olena gözyaşları içerisinde Özgür'ün evinden ayrıldı.

En iyi benim özgür kimi seçti özgür kimi seçti en iyi benim özgür şengün kimi seçti en iyi benim 75 en iyi benim 75. bölüm özgür kimi seçti en iyi benim 13 ocak en iyi benim en iyi benim final en iyi benim özgür en iyi benim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi