Erzurum'daki düğün yemeğinden yüzlerce kişi hastanelik oldu

Erzurum'da Aras çiftinin düğün günleri kabusa döndü. Düğüne katılan yüzlerce davetli, karın ağrısı ve baş dönmesi şikayetlerinden dolayı kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı.

Erzurum'daki düğün yemeğinden yüzlerce kişi hastanelik oldu

Erzurum'un İspir İlçesinde düzenlenen düğün törenine katılan konukların bir anda rahatsızlanması sonucu düğün yemeğinden zehirlenerek hastaneye kaldıkları öğrenildi. Meydana gelen olaydan  alınan bilgilere göre, Erzurum'un İspir İlçesine bağlı olan Ulubey köyünde gerçekleşen düğün yemeğinde pilav ve tavuk yiyen yüzlerce kişi, bir anda başlayan karın ağrısı ve baş dönmesi şikayetlerinden dolayı hastanelik oldular. Düğün törenine katılım gösteren 200'ü aşkın kişide bir takım rahatsızlıkların görülmesinin ardından durumu ağır olan kişiler, kaldırıldıkları Erzurum kent merkezindeki çeşitli hastanelerde tedavi gördü.

Recep ve Hatice Aras çiftinin hastaneye başvuran düğün konuklarından 7 kişi kaldırıldıkları hastaneden İspir Devlet Hastanesine sevk edildi. İçlerinde gelin Hatice ve damat Recep Aras'ın da bulunduğu 90 kişinin sağlık durumunda önemli bir şey olmadığı ve tedavilerinin kaldırıldığı İspir Devlet Hastanesinde devam ettiği öğrenildi.

Erzurum İspir düğün İspir düğün zehirlenme Ulubey köy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor