Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 43. Bölüm 18 Ekim fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz yayınlanan son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Yayınlanan 43. Bölüm fragmanında ise yeni bölüme dair çok önemli ipuçları gizli. Alparslan ölü mü? Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz 43. Bölüm fragmanı ve 42. Bölüm özeti haberimizde…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 43. Bölüm 18 Ekim fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 42. bölümde Ünal içindeki zehrin tamamını Hızır’a akıtmış, Alparslan’ın devlet adına çalıştığını anlatmıştır. Hainlere ölüm cezası veren Hızır öğrendiklerinden sonra bu yeğeni dahi olsa onu öldürmek zorundadır. Alparslan’ı fidanlığa götüren Hızır konuşmasına izin vermeden Alparslan’ı dövmeye başlar. Konukları uğurlayan İlyas haberi alınca abisine engel olmak için içeri girer. O akşam için Alparslan hayatta kalmayı başarsa da Hızır onun kalemini kırmıştır artık.

Hızır eve giderek aldığı kararı Meryem’e açıklar. Duyduklarına inanamayan Meryem, Alparslan’ın bunları yaptığını kabul etmek istemez. Meryem her şeye rağmen Alparslan’ı öldürmeyeceğine rağmen Hızır’ın kendisine söz vermesini ister. Onu Alparslan’ın muhbir olmadığına inandırmaya çalışır ancak boşa kürek çekmektedir.

Ünal’ın yeğeni hakkında Hızır’a her şeyi anlatmasına sinirlenen Davut, suçluları cezasız bırakmamakta kararlıdır. Alparslan ise dayısını amcasına dokunmaması konusunda uyarır çünkü ona göre amcası yerden göğe kadar haklıdır. Hızır sabah kahvaltı sofrasında yengesinin kendisine gelip hesap sorması üzerine Alparslan’ın yaptıklarını tüm aileye anlatır.

 Gururunu ayaklar altına alan Meryem Alparslan'ın yaşaması için Ceylan'a gider. Meryem evdev ayrılırken Alparslan gizlice Meryem'in arabasına biner ve evden çıkmayı başarır. Amacı Hızır'ın düzenlediği toplantıya katılmaktır. Alparalan hakkında karar verilecek olan gecede Ünal Alparslan'a verdiği vekleti geri alır. Toplantı onrası Alparslan'ı öldürmesi için İlyas'a talimat verir. İlyas bunu yapamaz ancak Hızır kedi işini kendi hallederek Alparslan'ı vurur.

eşkiya eşkiya dünyaya hükumdar olmaz eşkiya dünyaya 43. bölüm fragmanı EDHO 43 fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü