Esra Erol’da son programda stüdyoda büyük şok

Esra Erol’da 28 Ekim tarihli canlı yayında Ahmet ile Ayça evlilik için ilk adım olan nişan merasiminde Melek Hanım yüzünden birbirine girdi. Caner Berke arasında neler yaşandı? İşte detaylar…

Esra Erol’da son programda stüdyoda büyük şok

ATV ekranlarını izlenme rekorları kıran evlilik programı Esra Erol’da 28 Ekim tarihli haftanın son programında nişan merasimi için bir araya gelen Ahmet ve Ayça çifti, Melek Hanımın nişan tepsisini tutması sebebi ile ayrılma noktasına geldi. Melek Hanımın tepsiyi tutmasına itiraz eden Ahmet Bey, bu kişinin değişmesi için direnince Esra Erol bunun mümkün olmadığını ifade ederek nişanı iptal etti. Sinirleri bozulan Ayça Hanım gözyaşlarına boğuldu.

Müzmin bekar Umut’un locadan gelen sürpriz talibi karşısında Umut büyük şaşkınlık yaşadı. Umut’u üç dört gündür takip ettiğini ifade eden ve ona aşık olduğunu ifade eden Gamze, huysuzken onu daha tatlı bulduğunu ve onu göre bilmek için özellikle yanlış servise bindiğini ifade eden Gamze Umut’un kendisine bir şans vermesini istediğini söylemesi üzerine ikili canlı odaya geçerek görüşmeye başladı.

Hanım hanımcık gelin adaylarından Nazlı İzmir’den kendisine talip olan Fatih Bey’e sorduğu burcunuz sorusuna aldığı cevaptan hoşnut olmazken, paravan açılınca Fatih Bey’den elektrik alamadığını ifade eden Nazlı Hanım olumsuz cevap verdi.

Esra Erol Esra Erol 28 Ekim Esra Erol Ahmet Caner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya 2020 yılında pasaport çilesine son veriyor
Avustralya 2020 yılında pasaport çilesine son veriyor
Kızarmış ekmek ve patatesteki büyük tehlike
Kızarmış ekmek ve patatesteki büyük tehlike