Esra Erol’danın sevilen çifti Caner ve Berke ayrıldı mı?

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran programı Esra Erol’da 26 Ekim tarihli yayınında şok eden gelişmeler yaşandı. Umut için gelen Türkiye’nin tanıdığı gelin adayı kim? Caner’in Berke hakkındaki beklenmedik kararı ne? İşte detaylar…

Esra Erol’danın sevilen çifti Caner ve Berke ayrıldı mı?

Esra Erol tarafından sunulan seviyeli, ilkeli evlilik programı Esra Erol’da yine önemli gelişmeler yaşandı. Hafta içi her gün saat 16:20’de ATV ekranlarına gelen programda haftaya evlilik yolunda ilerledikleri haberi ile başlayan Caner ve Berke çifti ayrılıyor mu? Umut için sürpriz gelin adayı kim?

Emine’ye deli divane aşık olan Ferdi, yayında Esra Hanımın Sabuha kim? Sorusuna bütün dürüstlüğü ile cevap vererek eski kız arkadaşım dedi. Aranızda imam nikahı kıyıldı mı? sorusuna ise kesinlikle hayır cevabını verdi. Duyduğu cevaplara inanmayan Emine Ferdi ile konuşmak istemediğini söyleyerek stüdyodan çıktı.

Yaklaşık 4 yıl önce programa gelin adayı olarak katılan gelin adayı Naz, Umut için aday oldu. Önceden sarı saçlı olan Naz'ın çok değiştiği gözlemlenirken, daha önce katılmış olmasına rağmen biraz çekingen davranışlar sergilemesi damat adayı Umut'u çok şaşırttı. Umut'u uzun zamandır takip ettiğini ve beğendiğini söyleyen Naz babaannesinin ısrarı üzerine yayına geldiğini anlattı. Paravan açılınca üç senedir Naz'ın gelmesini beklediğini söyleyen Umut seyirciyi şaşkına çevirdi.

Geçtiğimiz günlerde aileleri tanışan ve evliliğe doğru adım attıklarını ifade eden Caner Berke çifti, zor günler yaşıyor. Yayına yanlız katılan Caner sabah beraber kahvaltı yapmak için buluştuklarını telefonunun şarjı bitince Berkenin telefonunu almak zorunda kalmış, telefonun internette gezinme geçmişinde locadan bir arkadaşın adını araştırdığını görmüş. Duruma çok sinirlenen Caner bu durumu kabullenemeyeceğini bu ilişkinin kesinlikle bittiğini ve dönüşü olmadığını ifade etti.

 

Esra Erolda Esra Erolda 26 Ekim Esra Erol Caner Esra Erol Berke
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü