Facebook Messenger anında oyun oynatacak

Dünyanın sosyal medya devinden yine iddialı bir girişim ile karşı karşıyayız. Facebook Messenger yeni yayınladığı özelliği ile artık oyun oynamayı mümkün hale getiriyor.

Facebook Messenger anında oyun oynatacak

Artık tüm dünyanın yaygın olarak kullanmaya başladığı Facebook Messenger, yeni özellikleri her geçen gün bünyesine katmaya devam ediyor. Rekabet ortamında öne çıkmak için çalışmaları aralıksız devam eden bu uygulama artık kullanıcıların internette yapmayı en sevdiği şeylerden birisi olan oyun oynama imkanını da sunacak.

Şimdilik sadece 30 ülkede sunulan Facebook Instant Games sayesinde bazı sevilen oyunları oynamak mümkün. Facebook Messenger oyunları arasında Pac-Man, Galaga, Space Invaders gibi uzun zamandır bilinen oyunların yanı sıra Words with Friends: Frenzy, Shuffle Cats Mini gibi güncel oyunlar da bulunuyor. 17 oyun oynama imkanı sunan Facebook Messenger HTML5 tablanlı oyunlar oynatıyor ve herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmıyor. Aslında kullanıcıları en rahatsız eden konuların başında oyunların yüklenmesi geliyor. İşte bu duruma parmak basan Facebook Messenger, oyunlara hızlı bir ulaşım sağlayacak ve oyun yüklemeye gerek kalmadan istenildiğinde oyun oynamak mümkün olacak.

Artık arkadaşlarınızla sohbet ederken "gel iki el oynayalım" diyerek oldukça eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Ayrıca onlarla rakip olmak ve puan yarışına girmek de işin ekstrası. iOS ve Android tabanlı cihazlarda çalışan Facebook Messenger Instant Games oyunları ise şu şekilde:

facebook messenger facebook oyun instant games messenger oyun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor