Facebook'a Prisma geliyor

Sosyal medya devi Facebook, herkesin çok beğendiği ve son dönemlerde popülaritesi artan Prisma uygulamasının fotoğraf efektlerini kullanacak.

Facebook'a Prisma geliyor

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformu Facebook, son dönemlerin en popüler uygulamasını bünyesine eklemeye devam ediyor. Gücüne güç katmak isteyen Facebook, geçtiğimiz günlerde Snapchat'in hikâye uygulamasını almıştı. Şimdilerde ise çok beğenilen Prisma uygulamasına benzeyen fotoğraf efektlerini, fotoğraf çekme özelliğine ekleyen Facebook'un bu özelliğinin çok beğenileceği düşünülüyor. Daha fazla kitleye hitap etmek ve  yenilikleri ekleyerek güçlenen Facebook, bu aralar kullanıcılarına sık sık sürprizler yapmaya deva ediyor.

Fotoğrafları adeta sanatsal bir hale getiren Prisma uygulamasının Facebook'ta yer almasının ardından, Facebook'taki canlı yayın ve video çekiminde de Prisma'nın eklenmesi bekleniyor. Fotoğraf çekme meraklılarının hoşuna gidecek Prisma, birbirinden güzel efektlerini fotoğraflara işleyecek. Gün geçtikçe gücüne güç katan Facebook’un Prisma özelliğini video çekimlerine ve canlı yayına ne zaman getireceği ise merakla bekleniyor. Facebook’un Prisma uygulamasının ise yeni güncellemenin ardından Android ve iOs cihazlarda olacağı tahmin ediliyor.

facebook prisma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler