İbrahim Saraçoğlu Zahide Yetiş'le de soruları cevaplandırıyor

Show TV ekranlarının beğenilerek izlenen programı Zahide Yetiş'le 181. Bölümünde Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oldu. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tiroid ve nodül için dereotu kürünü, faranjite bitkisel çözüm ve sinir sıkışmasına bitkisel tedavi yollarını anlatıyor. Ayrıntılar haberde...

İbrahim Saraçoğlu Zahide Yetiş'le de soruları cevaplandırıyor

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Show TV ekranlarının faydalı bilgiler dolu programı Zahide Yetiş'le'nin 181. bölümünün konuğu oluyor. Engin bilgileri ile pek çok hastalığa bitkisel çözüm yolları bulan İbrahim Saraçoğlu, Tiroid ve nodül şikayetlerine karşı dereotunu öneriyor. Tiroid problemi olanların mutlaka dereotu tüketmesi gerekiyor. Dereotu kürü özellikle nodüller içinde oldukça etkili oluyor. Dereotu kürü nasıl hazırlanır? 1 Yemek kaşığı dolusu dereotunu sabah, öğle ve akşam aç karnına, günde 3 kere, çiğnedikten sonra bikaç yudum su ile yutacaklar. Bu kür ara verilmeden 3 ay boyunca devam edilecek.  Ağız kokusu olanlar için ise 3-4 yaprak maydanoz gün içerisinde ara ara çiğnenmelidir.

Faranjit başlangıcı olanlar için adaçayı çok iyi geliyor. Soğuk kış günlerinde hastalık kapan ve sık sık öksüren çocuklar için ise gece yatmadan önce adaçayı gargarası, sabah kalkınca adaçayı gargarası anında etki gösteriyor. Adaçayı ise 8-9 dakika kadar kaynamakta olan 1 bardak suya bir miktar adaçayını koyup, demlendirip, öksüren kişilerin gargara yapması gerekiyor.

Sinir sıkışmasına ise ardıç yağı iyi geliyor. Çok basit bir yöntem olarak da siyah hardal tohumu, bir çay kaşığının yarısı kadar sabah akşam çiğnemeden sinir sıkışması yaşayan kişiler yutarak tüketecek. Hardalın tadı keskin olduğu için çiğnemeden yutulması gerekiyor. Hardal tohumu, karıncalanma, uyuşma, sinir sıkışmasına rahatsızlıklarından kurtarıyor.

Zahide yetiş'le İbrahim Saraçoğlu Tiroid için dereotu kürü Nodül için kür Faranjite bitkisel çözüm Sinir sıkışmasına bitkisel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamerun’da korkunç tren kazası: Çok sayıda ölü ve yaralı var
Kamerun’da korkunç tren kazası: Çok sayıda ölü ve yaralı var
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Didem ve Aykut yemekte
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Didem ve Aykut yemekte