İçerde 4. bölümde Sarp Mert'in kardeşi olduğunu öğreniyor

Show TV ekranlarının beğenilen dizisi İçerde'nin 4. yeni bölüm framanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde neler oluyor? Celal içerdeki muhbirin Sarp olduğunu anlayacak mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Detaylar haberimizde...

İçerde 4. bölümde Sarp Mert'in kardeşi olduğunu öğreniyor

Babalarını kirli işleri yüzünden ayrılarak yıllar sonra iki düşman olmalarını konu alan dizi İçerde 4. yeni bölüm yine çok konuşulacak. Yayınlanan fragmanla yeni bölüme dair önemli bilgiler edinilirken, geçtiğimiz bölümde Celal'in dinleme cihazını mekanına bulmak için kamera kayıtlarında neler bulacağı merak konusu. Acaba Sarp'ın kimliği ortaya çıkacak mı? Yoksa kameraları fark eden Sarp onları daha önceden bozacak mı? Yeni bölüme dair tüm çarpıcı gelişmeler için bizden ayrılmayın...

İçerde 3. bölümde kardeşini kurtarma için kendini vuran Sarp, yine onu sayesinde hayatta kalmayı başarır. Abisini Celal'in adamlarını yanına bırakan Mert onun araçta yanlız olduğunu sanmaları için gerekli planı yapsa da şoför koltuğuna kan sürmeyi atlamıştır. Celal'in evinde bakıma alınan Sarp, kendisine geldikten sonra hayatta olduğunu ailesine ve amirine haber verir. Bu sırada içerde dönenler konusunda Yusuf başkomsere bilgi verebilmek için çalışmaya devam etmektedir.

Öte yandan Sarp'ı bulduğu yerde çocukluk resmini bulan Mert neler olduğunu anlamak için araştırmalara başlar. Resmin arkasında yazan not onu babasıma kadar götürür. Sonrada Sarp'ın annesini ziyarete giderek geceyi orada geçirir. 

Sarp yaralandıktan sonra başından biran olsun ayrılmayan Melek, hasta bakma bahanesi ile gece Sarp'ın yanında kalır. Sarp'ı ziyarete giden Celal ani bir baskın yapınca Sarp Meleği saklar ancak telefonu konsolun üstünde kalmıştır. Kimsenin fark etmediklerini düşünseşerde nu ayrıntı Davut'un gözünden kaçmaz. Eve geri dönen Davut Melek'i Sarp'ın evinden çıkarken görür.

İçerde 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?