İçerde yeni bölümde Mert İçerde olduğunu Yusuf’a anlatıyor

Show TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi İçerde 10. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde işler iyice karışıyor. Sarp Celal’in sağ kolu haline gelirken Mert İçerde olduğunu Yusuf Komisere açıklar.

İçerde yeni bölümde Mert İçerde olduğunu Yusuf’a anlatıyor
Haberin videosu için tıklayın!

Sarp, Celal, Mert ve Yusuf Komiserin karşılıklı yaşadıkları kurdukları planları arasında iki öz kardeşin iki can düşmanına dönüştüğü dizi İçerde 10. Bölüm için geri sayım başladı. Yeni bölüm için yayınlanan fragmanlar kafaları karıştırıyor. Celal Sarp’a gerçekten güveniyor mu? Melek ve Sarp’ın yakınlaşmasına tanıklık eden Celal nasıl tepki verecek? Mert’in kimliği ortaya mı çıkacak? Tüm bu soruların cevaplarını sizle için takipte olacağız…

İçerde 9. Bölümde Celal en yakın adamının öldürülmesinden sorumlu tuttuğu Sarp’ı köşeye sıkıştırmış ancak Sarp’ın Melek’i kaçırdığını söylemesi üzerine annesi ve Eylem’in hayatı karşılığında Melek’i serbest bırakması için onun gitmesine izin vermiştir. Sarp ise Davut’u takip edip annesi ve Eylem’i tutuldukları yerden kurtarmış ve zaten işbirliği içinde olduğu Melek’e evine gitmesini söylemiştir.

Yaşananlarda Alyanak’ın parmağı olduğunu öğrenen Sarp, yaptığı plan sayesinde Celal’in hayatını kurtararak İçerde kalmayı yeniden garantilemiştir. Celal’in öldüğünü ve bunu Sarp’ın yaptığını düşünen Mert onu öldürmek için peşine düştüğünde Celal’in yaşadığını öğrenmiş ancak neler olduğunu anlamamıştır.

İçerde İçerde 10. bölüm İçerde 10. bölüm 2. fragmanı İçerde son İçerde yeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav beyin kanaması geçirdi
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav beyin kanaması geçirdi