İGDAŞ ile doğalgaz faturalarında yeni dönem

İstanbul'da doğalgaz ödemelerinde yeni bir döneme başlandı. İGDAŞ, abonelerine doğalgaz faturalarını kredi kartı ile vade farksız taksitle ödeme olanağı sundu.

İGDAŞ ile doğalgaz faturalarında yeni dönem

İGDAŞ (İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi), abonelerine doğalgaz faturalarını kredi kartıyla vade farksız ödeme imkanı sundu. İGDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanyada, Yapı Kredi Bankası, Garanti Baknası, Akbank, İş Bankası, HSBC Bank, Akbank, Denizbank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, INGBank, TEB, ABank, Odeabank, Fibabanka ve Burgan Bank 3 taksit, Halkbank ise 5 taksit yaparak tüketicilere kolaylık sağlayacak.

Garanti Baknası, Denizbank, Yapı Kredi Bankası, TEB, Fibabanka, TEB ve Burgan Bank bir alt sınır olmaksızın bütün faturaları kamyaya dahil edip taksitlendirme yapabiliyor. Kuveyt Türk 50 TL'lik alt limit ile taksit kampanyasını uyguluyor. Öte yandan Vakıflar Bankası, Akbank, İş Bankası, Odeabank ve HSBC Bank ise 100 liralık alt limit sınırı arıyor.

İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik'inh konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Doğalgaza Eylül'de gelenh yüzde 10 indirimin ardından, doğalgaz faturalarının taksitle ödenmesini de sağlayarak, doğalgaz tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışmalar yaptıklarını dileg etirdi. Müşterilerin anlaşmalı bankaların kredi kartları ile doğalgaz faturalarını 3 ya da 5 taksit imkanı ile ödeyebileceklerini vurgularken, iş birliği yapan bankalara yeniden teşekkrülerini de sundu.

İGDAŞ doğalgaz taksit anlaşmalı banka İstanbul ödeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşkına karşılık bulamayan genç adam dehşet saçtı
Aşkına karşılık bulamayan genç adam dehşet saçtı
Geçen sene bıçakladığı eşi tarafından tüfekle öldürüldü
Geçen sene bıçakladığı eşi tarafından tüfekle öldürüldü