iPhone 6 Plus da patladı

Samsung Galaxy Note 7'nin patlamasının ardından şimdi de kısa süre içerisinde iki adet iPhone 6 Plus'ın patladığı haberi duyuruldu.

iPhone 6 Plus da patladı

Galaxy Note 7 patlama haberlerine artık herkesin kulağı aşina oldu. Ancak iOs bir cihazın patlama haberleri şaşırtıyor. Geçtiğimiz hafta bir üniversite öğrencisinin pantolonunun cebinde patlayan iPhone 6 Plus'ın ardından yeniden bir iPhone 6 Plus patlama haberi geldi. California'da yaşamakta olan Yvette Estrada adlı bir kadının cep telefonu iPhone 6 Plus komidinin üzerinde iken bir anda büyük bir gürültü ile patladı. Olaydan alınan bilgilere göre, genç kadın Yvette Estrada gece uykuda olduğu sırada patlama sesi duyarak uykusundan uyandı. Gördüklerine ise inanaması. Çünkü komidinin üzerinde duran ve kendisine ait olan iPhone 6 Plus'tan siyah dumanlar çıktığını gördü. Patlayan iPhone 6 Plus2ın kullanıcısı ise direk üretici firma Apple ile iletişime geçti ve telefonunun yenisi ile değiştirilmesini bekliyor.

Samsung'un bu sene merakla beklenen cihazı Galaxy Note 7, çıktığı andan itibaren kötü bir dönem geçirdi. Ard arda gelen Galaxy Note 7 patlama olaylarının ardından kullanıcıların üretici firmaya ve markaya olan güvenleri azaldı. Samsung'un itibarı yenileme çalışmaları ise iyi bir netice vermedi. Güvenli olanları ile değiştirilen Samsung Note 7 modellerinin de patlaması ile Note 7 resmen dibe çakıldı.

iPhone 6 Plus iPhone 6 Plus patlama Galaxy Note 7 patlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi