» 
»
 

Kaybolan Çiçekler Kadriye olayında son durum? Kadriye bulundu mu?

17 yaşındaki Kadriye'nin kaybolması ve aynı gün küçük kızla 5 yıldır ilişki yaşadığı belirtilen bakkal Mehmet Liv'in intihar olayındaki sır perdesi aralanıyor. Fox TV'de yayınlanan Kaybolan Çiçeklerde Kadriye bulundu mu?

İzmir'in Bayındır ilçesinde 15 Ağustos'tan beri kayıp 17 yaşındaki Kadriye Kaybolan Çiçekler ekibince aranmaya devam ediyor. Canlı yayına bağlanan gizli tanıklar Kadriye G.'nin yaşadığı ihtimalini güçlendiriyor. Anne Necla G. kızının dönmesi için ekranlarda yalvarırken baba Ercan G. kızının dönmesini ancak bebeğini görmek istemediğini dile getirdi. Ayrıca ailenin suskunluğu ise izleyicilerin tepkilerine yol açtı.

İnci Ertuğrul'un sunduğu Kaybolan Çiçekler'de Kadriye hakkındaki gelişmeler her geçen gün çemberi daraltıyor ancak yine de Kadriye henüz bulunabilmiş değil. Kadriye'nin aynı otelde birlikte kaldığı 2 kızdan birisi canlı yayına bağlanarak onunla ilgili bildiklerini paylaştı. Sürpriz tanık ifadelerinde Kadriye'nin 2 kez bebeği için hastaneye gittiğini ancak kimliğinin olmadığını bildiğini söyledi. Yasemin ve Merve adlı iki kişinden daha bahseden tanık, Kadriye'nin bebeğin babasının bakkal Mehmet Liv olduğunu söylediğini, bebek doğduktan sonra ise onu ya satacağını ya da evlatlık vereceğini söylediğini iddia etti. Görgü tanığı Kadriye'yle son olarak Gümüldür'e birlikte gittikleri sırada görüştüğünü daha sonra kendisnin de evden kaçmış olması dolayısıyla Jandarmaya yakalandığını ve bir daha ondan haber alamadığını da ifade etti. Programa canlı yayın için katılan tüm gizli tanıklar Kadriye'nin babasından çok korktuğunu ve eve dönmek istemediğini dile getirdi.

15 Mart günü bir marketin önündeki kamera kayıtlarına ulaşan Kaybolan Çiçekler ekibi, görüntülerdeki şahsı aileye izletti. Bu kişinin kayıp Kadriye olup olmadığı sorusu üzerine anne ve ağabey Kadriye'ye çok benzediğini ifade ederken baba kızı olmadığını düşündüğünü belirtti. Görüntülerdeki kişinin kendisini gizlemek için atkı ve bere taktığı ve hamile olduğu da görüldü. Programa canlı yayınla katılan bakkal Mehmet Liv'in oğlu ise eğer Kadriye geri döner ve DNA testi sonucunda çocuğun babasından olduğu ortaya çıkarsa hem Kadriye'ye hem de bebeğe sahip çıkacağını dile getirdi.

Görgü tanığının ifadeleri üzerine Kadriye'nin kaldığı otele ekipler baskın düzenledi ve programnda bu görüntüler de yer aldı. Ancak henüz Kadriye bulunamadı. Bu hafta kaybolan Onur Kesici ve Engin Horuklu ise bulunrarak ailelerine kavuştu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *