Kısmetse Olur 262. bölüm fragmanında Didem ve Adnan başbaşa

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45'te yayınlanan Kısmetse Olur 262. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan ile Didem sonunda birlikte yemeğe çıkıyor. Gökhan ile Aycan arasında tansiyon yükselirken, Ayça ise gözyaşlarına boğuluyor. Eve ise Gamze'nin babası geliyor. Kısmetse Olur 24 ekim detayları haberde...

Kısmetse Olur 262. bölüm fragmanında Didem ve Adnan başbaşa

Kısmetse Olur 262. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında keyifle izlenen Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur'un yeni bölümünde yeni damat adayı Onur'un Rabia hakkında kafasında soru işaretleri var. Adnan ise Gamze ile Mehtap'ın Onur ile ilgilendiğini söylüyor. Adnan ile Didem uzun zaman sonra ilk kez başbaşa romantik bir yemek yiyor. Öte yandan Mehtap ise Adnan ile Didem hakkında evi karıştıracak iddialar ortaya atıyor. Eve Gamze'nin babası geliyor. Şahin ile ilgili açıklamalarda bulunan Gamze'nin babası sert sözlerde bulunuyor. Öte yandan Ayça ise Gökhan'ın belirsizliklerine daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuluyor. Gökhan ise Ayça'nın gözyaşlarını silerek tesellide bulunuyor. Adnan ile Didem sonunda barışıyor.

Kısmetse Olur 24 Ekim bugünkü bölümünde Hazal ile Semih'in barışmaları bir süre konuşuldu. Hazal'ın "Semih giderse burdan çıkar giderim" sözleri sonrasında çift barıştı. Kısmetse Olur'da bugün kırmızı oda görüşmeleri yapıldı. Ancak kırmızı oda kuralları değişti. Damat adayları, kırmızı odaya çağırdıkları gelin adayına şiir yazdılar. Metehan ile kendi görüşlerini ölçüp tartarak Gamze ile birlikte olmak istediğini söyledi. Adnan ile Didem ise kırmızı odada görüştü. Uzun zamandır aralarında yaşanan şiddetli tartışmalar yerini güzel sözlere bıraktı ve ikili resmen aşk tazeledi. Eve gelen yeni aday ise Rabia için geldiğini söyledi.

Gökhan'ın sürekli Rabia hakkında kötü şeyler söylediğini dile getiren Onur, Rabia'ya Gökhan'ı unutup unutmadığını sordu. Ancak istediği gibi bir cevap alamadı. Semih ise Gökhan'ın halâ Rabia'yı unutamadığını söyledi. Bu sözün ardından Aycan zor saatler yaşadı. Gökhan ile tartışan Aycan evi terk etti.

Kısmetse Olure evinde sular durulmuyor. Yeni fragman, yeni bölüm gelişmeleri ve son bölümde yaşananlar sizler için takipte..

ksımetse olur 262 kısmetse olur yeni kısmetse olur bugün kısmetse olur 24 ekim kısmetse olur 262. bölüm fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü