Kısmetse Olur 325. yeni bölümde Adnan ile Didem arasında evlilik detayları

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur'da Adnan'ın Didem'e evlenme teklif etmesi herkesi heyecanlandırdı. Peki, ailesinin haberi olmadan Didem'e evlilik teklifi eden Adnan nasıl tepki alacak? Kısmetse Olur 325. yeni bölüm gelişmeleri 7 ocak ayrıntıları haberde...

Kısmetse Olur 325. yeni bölümde Adnan ile Didem arasında evlilik detayları

Kısmetse Olur 325. bölüm fragmanı yayınlandı. Ailesinden habersiz Didem'e evlilik teklifinde bulunan Adnan'ın ailesinin tepkisi herkes tarafından merakla bekleniyor. Barış sarf ettiği sözlerle Gamze'nin kendisine açtığı tüm kapıları kapattı. Peki, bu saatten sonra Barış ile Gamze yeniden barışır mı? Gamze, mantığı ile hareket ederek Akın'a bir adım atıyor. Gizem ise Akın haricinde kimseyi tanımak istemediğini söylüyor. Kısmetse Olur 7 Ocak yeni bölümde neler yaşanacak?

Kısmetse Olur yeni bölümde yine havada aşk kokuları var. Bu akşam ekranlara gelecek bölümde Gamze ile Akın'ın görüşmesi evdekileri oldukça şaşırtıyor. Erkekler evinde ise yine kahkahalar hakim. Peki, Gamze Akın'a yakınlaşarak Barış'ı mı kıskandırmaya çalışıyor? Yoksa Barış'tan ümidini keserek Akın'a birbirlerini tanıyabileceklerinin sinyalini mi veriyor?

Didem ile Sibel'in konuşmaları ise Gökhan'a değiniyor. Adnan ile Gökhan'ın tartışmasının ardından evde siren sesleri çalmış, Kısmetse Olur'un en çok sevilen iki ismi olan Adnan ile Gökhan arasında adaylardan bir tercih yapılması istenmişti. Kalması yönünde sadece iki oy alan Gökhan eve veda etmiş, ancak öyle bir gitmişti ki! Hem Sibel'in hem de Kısmetse Olur evinin dengelerini alt üst etmişti. Didem, Gökhan konusunda Sibel'e uyarılarda bulunarak, Gökhan gittiği için elenmek isteyen Sibel'e tavsiyelerde bulundu.

Adnan ve Didem çifti evlilik yolunda büyük bir adım attı. Ekranlardan izlediğimiz rüya gibi bir evlilik teklifi ile Didem'in karşısına çıkan Adnan, ondan "Evet" sözünü almıştı. Kısmetse Olur evine dönen Adnan ile Didem çiftine bir sürpriz de arkadaşlarından gelmiş ve güzel bir kutlama yapmışlardı. Adnan ile Didem bugün çıkacakları romantik yemekte evlilik hakkında detayları konuşuyorlar. Adnan sürpriz bir itirafla, yaptığı evlilik teklifinden ailesinin haberinin olmadığını dile getiriyor.

Kısmetse Olur 325 Kısmetse Olur yeni bölüm Kısmetse Olur Adnan Didem Kısmetse Olur Kısmetse Olur Gamze Barış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi