Kısmetse Olur yeni sezon ilk eleme gecesi kim elendi? Yeni fragman

İkinci sezona bomba gibi başlayan Kısmetse Olur'un 40. hafta finalinde eleme gecesinde evden kim elendi? Kısmetse Olur'un eleme gecesinde neler yaşandı? Çeki kim aldı? 225. bölüm için yeni fragman yayınlandı mı? Yeni yarışmacılar kim? İşte detaylar...

Kısmetse Olur yeni sezon ilk eleme gecesi kim elendi? Yeni fragman

Kısmetse Olur'un yeni sezon 40. hafta finalinde evden ayrılması yönünde kimin ismi verilecek ve kim eve veda edecek? Eleme gecesinde neler yaşanacak? Yeni fragman yayınlandı mı? Kısmetse Olur'un 10 Eylül'de yayınlanan eleme gecesi bölümünde evden ayrılması yönünde en çok isim alan gelin adayı Aycan oldu. Gelinler evinden en çok adı verilen kişi ise Tolga ve Şahin oldu. Sezonun ilk finalinde Seda Akgün'ün sürprizi ile evden ayrılan isim olmadı. Çek ise Merve ile Semih arasında bölüşüldü. Yeni bölümde gelinler arasında tartışmalar çıkıyor. Adnan'ı paylaşamayan gelin adaylarından Aycan ile Didem arasında çekişmeler yaşandı. Aycan, geldiğinden beri aklının Adnan'da olduğunu ve bu nedenle Adnan'la görüşmek istediğini belirtti. Didem olaylara seyirci kalırken, Adnan'ın da kafası oldukça karışmış durumda. Gelinler tansiyon giderek yükseliyor. Kısmetse Olur'da gelinler evinden koruma altına alınan damat adayı Onur oldu. Damatlar evinden ise koruma altına alınan gelin adayı Merve oldu.

Öte yandan koruma altına alınan diğer isimler ise Adnan ve Hazal oldu. Kısmetse Olur'un son bölümünde, Aycan ile Didem'in tartışmaları gündeme oturdu. Aycan'ın sinirlerini kontrol edememesinin ardından gözyaşlarına boğuldu.

Seda Akgül'ün sunumu ile günün özeti yapıldı ve eleme gecesinde elenmeyecek dört aday belirlendi. Hazal, Merve, Adnan ve Onur'un  isimlerini yarın eleme kağıdına hiçbir aday yazamayacak. Merve, Hazal, Adnan ve Semih damatlar evinde başbaşa yemeğe çıktılar. Yemekte güzel zaman geçiren dörtlü çok eğlendi.

Kısmetse Olur'un damat adayları: Adnan Kızıltaş 24 yaşında Kars'lı ve tercümanlık yapıyor. Ceyhun Duru 24 yaşında İstanbul'lu ve işletme yapıyor. Aykut Alagöz 27 yaşında İstanbul'lu ve fitness antrenörü, Gökhan Sara 26 yaşında Rize'li ve otomotiv sektöründe çalışıyor. Onur Demirtaş 25 yaşında Trabzon'lu ve güvenlik firması var. Şahin Nart 24 yaşında İstanbul'lu ve satış danışmanlığı yapıyor. Semih Kurtulmuş Tekirdağ'lı ve giyim mağazası var. Tolga Kulakçı İstanbul'lu ve mankenlik yapıyor.

Kısmetse Olur'un gelin adayları: Hazal Babalık 20 yaşında Rize'li ve Marmara Üniv. okuyor. Aycan Varış 22 yaşında üniversite mezuru ve Çorum'lu. Didem Delen 31 yaşında İstanbul'lu halkla ilişkiler mezunu. Deniz Bozkurt 24 yaşında İstanbul'lu grafik tasarım mezunu. Gamze Öktürk 28 yaşında Ankara'lı grafik tasarım öğrencisi. Rabia Karaca 22 yaşında İzmir'li oyunculuk mezunu. Merve Yurdakul 30 yaşında İstanbul'lu model. Serap Gürbüz 28 yaşında Hatay'lı işletme mezunu.

kısmetse olur yeni sezon kısmetse olur yeni bölüm kısmetse olur 10 eylül fragman kısmetse olur yeni yarışmacılar kısmetse olur kim elenecek kısmetse olur eleme gecesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?