Kıvanç Tatlıtuğ'un çok konuşulacak yeni dizisinin adı Cesur ve Güzel

Senaryosu bir türlü içine sinmeyen Kıvanç Tatlıtuğ'un Siyah Beyaz adlı dizide rol almayacağı söylenerek, çok konuşulacak Star Tv'nin yeni dizisi Cesur ve Güzel'de Kıvanç Tatlıtuğ'un ve Tuba Büyüküstün'ün başrol oynayacağı iddia ediliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un çok konuşulacak yeni dizisinin adı Cesur ve Güzel

Daha başlamadan senaryosu ve başrol oyuncularından dolayı popüler olan Siyah Beyaz dizisinin projesi iptal mi oldu? Kıvanç Tatlıtuğ'un dizinin ilk bölümlerde kötü adam karakterinde olacağından dolayı ve Tuba Büyüküstün'ün dizinin bir erkek dizisi olduğunu söylediği iddiaları sosyal medyada yer aldı. Bunun yanı sıra şimdi ise ortaya yeni bir iddia atıldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün Siyah Beyaz dizisinde rol almayacaklar.

Ünlü oyuncuların dizinin konusunun içlerine sinmediği söylenerek, dizide oynamak istemedikleri onun yerine Star Tv'nin yeni projesi olan Cesur ve Güzel dizisinde başrol oynayacakları iddiaları ortaya atıldı. Bunun üzerine Ay Yapım'dan Siyah Beyaz projesi ie ilgili bir basın açıklaması geldi.

Açıklamada senaryosunu Sema Ergenekon'un ve Eylem Canpolat'ın yazdığı, önümüzdeki Eykim ayında tv ekranlarına gelmesi planlanan Siyah Beyaz dizisinin yazım çalışmalarının halâ devam ettiği, dizinin sezon ortasında çekimlere hazır hale geleceği açıklandı. Ayrıca takvim farklılıkları nedeni ile Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün Ay Yapım'ın bir diğer yeni projesi olan Cesur ve Güzel adlı dizisi ile Eylül ayında Star Tv ekranlarında olacakları bildirildi.

kıvanç tatlıtuğ yeni dizi kıvanç tatlıtuğ tuba büyüküstün yeni dizi tuba büyüküstün Ay Yapım Cesur ve Güzel Siyah Beyaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iTunes sinema ile vizyon öncesi filmler evlere geliyor
iTunes sinema ile vizyon öncesi filmler evlere geliyor
Gülben Ergen Kıbrıs Sahnesi için 300 bin TL talep etti!
Gülben Ergen Kıbrıs Sahnesi için 300 bin TL talep etti!