Kördüğüm 31. Bölüm fragmanında sırlar aralanıyor! 20 Ekim FOX'da

Fox TV ekranlarında soluk soluğa izlenen Kördüğüm 31. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kördüğüm yeni bölüme saatler kala nefesler tutuldu. 20 Ekim'de izleyicisi ile buluşacağı yeni bölümde Ali Nejat'ı neler bekliyor? Son bölüm özeti ve yeni gelişmeler detaylarda...

Kördüğüm 31. Bölüm fragmanında sırlar aralanıyor! 20 Ekim FOX'da

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği, Saadet Işıl aksoy, İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ'un başroolerini paylaştığı Kördüğüm 31. bölüm fragmanında neler oluyor? Kördüğüm'ün bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Ali Nejat parmaklıklar arkasından çıkıp, özgürlüğe kavuşuyor. Naz'ı öldürenin kim olduğunu öğrenmek için Ali Nejat harekete geçiyor. Avukat Nihan'ın bulduğu deliller ile Ali Nejat artık serbesttir. Fakat onun dışarıda olması Murat'ı rahatsız eder. Enver Bey ise Ali Nejat'ın hapse girmesinin ardında Murat'ın olduğundan neredeyse emindir.

Avukat Nihan, Naz'ın ölmeden önce son görüştüğü kişinin Süreyya Hanım olduğu bilgisine ulaşır. Süreyya Hanım'ın gerçekte kim olduğu ise herkeste büyük şok etkisi yaratacaktır. NNeslihan artık kendisini sürekli rahatsız eden Murat'tan aşırı derecede bunalmıştır. Enver Bey ise Melisa'nın kendisine yalan söylediğini anlamış ve Melisa'nın peşine düşmüştür. Aylar geçtikten sonra eevine yerniden dönen Gökçe ise bebeğine Cahine Hanım'ın baktığını görünce şok olur.

Kördüğüm son böklümde Ali Nejat, bütün okların kendisini göstermesi ile hapse girmiştir. Hapse giren Ali Nejat, oğlu Kaan'ı Feyza'ya emanet etmişyir. Tarık Bey'in felçi ve konuşamıyor olmasını fırsat bilen Murat, ona ptikolojik baskı yapmaya devam etmiştir. Enver Bey, yanında çalışmak için çabalayan Melisa'yı işe alacaktır.

 Ancak Enver Bey, Melisa'nın gerçek kimliğini bilmez. Öte yandan Naz'ın ölüm haberini alan Süreyya Hanım ise şoka girmiştir. Süreyya, artık sırların yüzünden Naz'ın öldüğünü ve kendi hayatının da tehlike de olduğunu anlamıştır.

Kördüğüm 31. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır. Yeni gelişmeleri sizler için takipteyiz...

kördüğüm 31 kördüğüm 31. bölüm fragman kördüğüm yeni kördüğüm son
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?