Müge Anlı 10 Ekim son programında kan donduran olay

Müge Anlı İle Tatlı Sert’in 10 Ekim tarihli programında sosyal medyada canavar anne adı altında geçen görüntülerin muhatabı olan kadını arıyor. Bir uzmanında bulunduğu programla ilgili detaylar haberimizde…

Müge Anlı 10 Ekim son programında kan donduran olay

Sosyal medyada hızla yayılan görüntüleri izleyen duyarlı vatandaşlar çocuğuna şiddet uygulayan kadının bulunması için polise şikayette bulunurken, Müge Anlı  da yaşananlara sessiz kalmayarak bugünkü ( 10 Ekim) programında küçük bebeğine yastıkla uyguladığı şiddetin videosu sosyal medyada yayılan annenin peşine düştü. Programda canlı yayına davet edilen bir uzmanın görüşlerine de yer veren Anlı, bu anneyi bulmak adına izleyicilerinden yardım istedi.

Yayında kendi görüşlerini aktaran Çocuk İstismarı ve Soruşturma Uzmanı Gülhan Şişman bunu yapan kadının talimli olduğunu ve daha önce birçok kez bunu uyguladığını düşündüğünü ifade ederek, bunu yanı sıra bunu yapan kişinin de geçmişte yaşadığı önemli bir travma olduğunu düşündüğünü belirtti.

Görüntüleri sessiz olarak programda da gösteren Anlı, ihbarda bulunacak kişilere seslenerek, çocuk hala hayatta ise onu bu yaşadığı durumdan kurtarmak için bir an önce yardım istediğini, hiç bir çekince yaşamamasını, yayına bağlanmadan kimliğini gizli tutulmak kaydı ile ihbarı direk emniyet güçleri ile paylaşacağını vurguladı.

Müge Anlı Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı 10 Ekim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü