Müge Anlı 4 Ekim programında önemli gelişmeler yaşandı

Canlı yayında gelen cinayet itirafları, ile televizyonculuk tarihinde ilklere imza atan program Müge Anlı İle Tatlı Sert 4 Ekim programında yine sürprizlerle dolu. Ayrıntılar haberimizde…

Müge Anlı 4 Ekim programında önemli gelişmeler yaşandı

Hasan - Dilek Demirörs çiftinin bebeklerini kendilerinden zorla aldığını iddia eden Erşan ailesi kızlarını geri almak için yardım talebi ile Müge Anlı’ya başvurdu. Bugün (4 Ekim) canlı yayında karşılıklı suçlamaları kabul etmeyen Erşan - Demirörs çifti yüzleşiyor. Dilek Erşan Defne bebeği annesinin isteyerek kendisine verdiğini söylerken, Yüksel hanım bebeğinin kandırılarak kendisinden alındığını ifade etti.

Defne bebeğin kimin yanında kalacağı sorununa cevap arayan Müge Anlı konuya dair önemli noktalara değinerek bebeği doğuran anne Yüksel Hanım’ın doğruyu söylemesini sağladı. Yüksel Hanım başta rıza göstererek verdiğini sonrasında ise bebeğin kendisinden gizlenmeye başladığını açıkladı. 

Yayında gerçeklerin ortaya çıkması için konuşacağını ifade eden bir diğer kardeş Fatma Hanım, bu olayı kendisine ilk açtıklarında kesinlikle istemediğini ancak kardeşlerinin kendisini dinlemeyerek kendi aralarında çocuğu alıp verdiklerini, doğuma beraber gittiklerini ve her iki ailenin de durumdan haberdar olduğunu anlattı.

Müge Anlı program boyunca ailelerin Defne'nin ptikolojisini düşünerek birbirleri ile anlaşması gerektiğini ve bu şekilde çocuğu birlikte büyüterek sağlıklı bir birey olmasını sağlamalarını tavsiye etti. Orta yol bulmak isteyen  Anlı, Yüksel Hanım'ın kızını görmesi için Defne'yi yayına aldığı sırada Yüksel hanım fenalık geçirdi. 

Müge Anlı Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı 4 Ekim Müge Anlı son program Hasan - Dilek Demirörs Yüksel Erşan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler