No:309 13. bölüm fragmanı 7 Eylül için sürprizlerle dolu!

Lale ile Onur'un düğün vakti geldi çattı. No:309 13. bölüm fragmanında Onur Lale'ye evlilik teklifi ediyor. Yeni bölümde seyirciyi başka hangi gelişmeler bekliyor? Onur ile Lale artık aynı evde yaşayacaklar. İkilinin aralarını bozmak için Pelinsu harekete geçecek mi? No:309 yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti haber detayında...

No:309 13. bölüm fragmanı 7 Eylül için sürprizlerle dolu!

Artık düğün zamanı... Lale ile Onur muhteşem bir kına gecesinin ardından şimdi de düğün yapmaya hazırlanıyorlar. Lale ile Onur'un düğünlerine şahit edeceğimiz 7 Eylül için No:309 13. bölüm fragmanında sürprizler yaşanıyor. Düğünde neler olacak? Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın yer aldığı No:309'un son bölümünde neler yaşandı? Bir karışıklık sayesinde tanışan Lale ile Onur'un düğününe artık sayılı günler kaldı. Bu ilişkide çatırdamalar olduğunu fark eden Onur'un babaannesi İsmet harekete geçiyor. Düğünün pürüzsüz ve mükemmel olması için çaba sarf eden İsmet, gözlerini üzerinde tutmak için Lale ile Onur'un oturacağı oğlunun evine yerleşiyor. Lale ile Onur'un düğünü nasıl olacak? Düğünden sonra birbirinden inatçı çift nasıl anlaşacak?

No:309'un son bölümünde Onur ile Lale birbirlerini kıskandıklarını bariz belli ediyorlar. Lale'yi doktor Onur'dan kıskanan Onur, onu yalnız bırakmak istemiyor. Lale ise Pelinsu'nun oyunlarının farkında olarak Onur'u kaptırmanın korkusu ile birlikte kıskançlık krizlerine giriyor. Her fırsatta tartışan çift düğün alışverişleri ve bebek sayesinde daha fazla görüşmeye başlıyor. Kurtuluş ile Nilüfer'in bir türlü kavuşamamalarının üzerine bir de Samet ile Nergis'in imkansızlıkları ortaya çıkınca annelerinden korkarak gizli gizli buluşmaya çalışıyorlar. Samet, Nergis'in zengin bir eş istediğini kafasına yerleştiriyor ve kendisinin şoför olmasından dolayı ondan ayrılma kararı alıyor.

No:309 13. yeni bölüm fragmanı için meraklı bekleyişimiz başladı. Yayına girdiği anda sayfamızdan son bölüm fragmanını izleyebilir, 7 Eylül No:309 son bölüm gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Öte yandan Filiz ile Erol'un bebekleri olacak. Filiz bir türlü hakim olamadığı iştahının bir anda kesilmesi ile hamilelikten şüphelenip test yapar ve test pozitif çıkar. Bunu duyan Erol, Betül ve Şadi mutluluktan havalara uçar.

Pelinsu ise Onur'a yaklaşmak için her türlü fırsatı kollamaktadır. Ancak Onur'un kafası düğüne odaklıdır ve onunla ilgilenecek zamanı yoktur. Kına günü gelip çatar ve Lale ile Onur bir oyunun içerisinde olduklarını unutarak masal tadında bir gece geçirirler.

no 309 13 no:309 13. bölüm fragmanı no:309 yeni bölüm no 309 son bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor