Pelin Öztekin Kıvanç Baran Arslan ayrıldı ancak bu poz kafa karıştırdı

Magazin gündeminde zayıflaması ile uzun süre ilk sıralarda yer alan ünlü oyuncu Pelin Öztekin şimdi de ayrıldığı nişanlısı ile verdikleri poz nedeniyle kafaları karıştırarak magazin haberleri arasında yer aldı.

Pelin Öztekin Kıvanç Baran Arslan ayrıldı ancak bu poz kafa karıştırdı

Televizyon ekranlarında “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği komedi programı ile tanınan ünlü oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin magazin gündeminden hiç düşmüyor. Verdiği kilolar ile güzelliğine güzellik katan ünlü oyuncu şimdi de geçtiğimiz günlerde ayrıldığı nişanlısı Kıvanç Baran Arslan ile verdiği pozun sosyal medyada paylaşılmasının ardından yeni bir polemik konusu oldu.

Nişan atarak ayrıldığı eski sevgilisi Kıvanç Baran Arslan ile arkadaş grubunda çekilen samimi pozu olay olan Öztekin, magazin severlerin gündeminde “acaba tekrar birlikteler mi?” sorusuyla yer alıyor. 3 yıllık birliktelikleri sonrasında nişanlanan ancak sonrasında dostça ayrıldıkları öğrenilen Öztekin-Arslan ikilisi verdikleri bu poz ile dikkatleri çekti.

Ayrıldıktan sonra aşk kalmadığını ve arkadaş olduklarını ifade eden Öztekin’in basına yansıyan fotoğrafı, eski nişanlısı ile verdiği poz nedeniyle aradaki buzların eridiği yönünde yorumlandı. Pelin Öztekin fotoğrafta arkadaşları ile evde toplandıkları ve samimi oldukları görülüyor.

Pelin Öztekin Kıvanç Baran Arslan Pelin Öztekin ayrıldı Pelin Öztekin Kıvanç Baran Arslan pozu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Ölene Kadar dizisi uyarlama mı? Açıklama geldi
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor
Antalya'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiliyor