Sevgilisi vurulmasın diye kendini siper etti!

Adana'da genç bir kadın, bar çıkışının ardından çıkan kavgada sevgilisi vurulmasın diye kendini siper etti. Ancak siper olduğu sevgilisinin başından vurularak öldürülmesine mani olamadı.

Sevgilisi vurulmasın diye kendini siper etti!
Haberin videosu için tıklayın!

Adana'da genç bir kadın ile sevgilisi kaldırımda yürürken, sevgilisinin tartışmalı olduğu kişilerin gözünü korkutmak maksadı ile havaya ateş açması sonucunda arbade çıktı. Genç kadın, sevgilisi vurulmasın diye sarılıp ona siper olurken, başından vurularak öldürülmesini engelleyemedi. Olaydan alınan bilgilere göre, 26 Ekim Çarşamba günü gece saat 03.00 sıralarında Çukurova İlçesi, Beyazevler Mahallesi'nde gerçekleşti.

36 yaşındaki Kürşat S., kardeşi 33 yaşındaki Hamit S., arkadaşı Engin B. ile birlikte eğlenmek üzere bara gitti. Bara girerken, iş yerinin güvenliğinden sorumlu güvenlikler Kürşat S.'nin üzerini aramak istedi. Kürşat S. üzerinde silah bulundurduğundan kendisini aratmak istemedi. Daha sonra sevgilisi ve arkadaşları ile birlikte barın yanındaki kaldırımda yürümeye başladı. O esnada bar çalışanları ile sözlü tartışmaya giren Kürşat S. silahını çıkararak havaya ateş etti.

Bar çalışanları Cihan O. ve Murat U. ise Kürşat S.'ye ve onun yanındaki arkadaşlarına ateş açmaya başladı. Sevgilisi B.K., Kürşat S.'ye sarılarak ona siper olmaya çalıştı. Fakat Murat U., koşarak Kürşat S.'nin başına ateş etti. B.K. ile Kürşat S. yığılarak yere düştü.

Ateş açmasından dolayı Kürşat S.'nin arkadaşları olay yerinden uzaklaşırken, bar çalışanları da olay yerinden hızla uzaklaştı. Sevgilisini kanlar içinde yerde gören B.K.'da olay yerini terk etti. Olay anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Polis olayla ilgili dört kişiyi gözaltına aldı ve iki kişi tutuklandı.

adana silah bar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü