Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti yeni evlerine taşındı

Ünlü oyuncular Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu mayıs ayında muhteşem bir düğünle evlendikten sonra yerleştikleri lüks apartman dairesinden taşınarak görkemli yeni evlerine yerleşti.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti yeni evlerine taşındı

Geçtiğimiz Mayıs ayında Cunda Adası'nda kendileri gibi ünlü dostlarının da katılımı ile muhteşem bir düğün yaparak dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu - Sinem Kobal çifti düğün sonrasında Cihangir'deki apartman dairesi yaşamaya başlamışlardı. Lüks apartmandaki evlerinde bir takım sorunlar yaşayan ünlü çift bir süre sonra buradan taşınarak sakinliği ile bilinen bir muhit olan Emirgan'da muhteşem bir villaya yerleşti. 

Senarist Kerem Deren ve eşi Pınar Bulut'a ait olduğu öğrenilen lüks villasının ilk görüntüleri ortaya çıktı. Dört bir yanı yüksek duvarlar ve duvarları çevreleyen sarmaşıklarla kaplı olan ev, ev sahiplerine boğazın eşsiz güzelliklerini seyredebilme imkanı sunuyor...

1997 İstanbul doğumlu olan Sinem Kobal, aslen Rize - Hemşinli'dir. İki çocuklu bir ailenin büyük kızı olan Kobal'ın bir de erkek kardeşi bulunmaktadır. Selena adlı çocuk dizisi ile şöhret kapılarını aralayan Kobal, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü mezumudur. 13 yaşında rol aldığı Dadı dizisindeki performansı ile de takdir toplayan oyuncu, Romantik Komedi isimli sinema filminde Didem karakterine hayat vermiştir.

 

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu Yeni ev
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iTunes sinema ile vizyon öncesi filmler evlere geliyor
iTunes sinema ile vizyon öncesi filmler evlere geliyor
Gülben Ergen Kıbrıs Sahnesi için 300 bin TL talep etti!
Gülben Ergen Kıbrıs Sahnesi için 300 bin TL talep etti!