Sir Elton John’dan Türkiye’ye destek mektubu

EXPO 2016 kapsamında sahne alacak olan müziğin efsane ismi Elton John, Türkiye’ye gönderdiği mektubunda yapılanların demokrasiyi bozmaya yönelik olduğunu belirtti ve konserine geleceğini duyurdu.

Sir Elton John’dan Türkiye’ye destek mektubu

Antalya’da EXPO 2016 kapsamında 9 Eylül’de konser verecek olan Sir Elton John, gönderdiği mektupta Türkiye’de yaşananların demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik olduğu yönünde görüşünü paylaştı. EXPO 2016 Antalya Ajansı’na gönderdiği mektupta Elton John ayrıca Antalya’da vereceği konseri büyük bir zevkle gerçekleştireceğini de vurguladı.

İngiliz şarkıcı Sir Elton John, Türkiye’de 15 Temmuz darbe girişimi sırasında yaşananlara sessiz kalmayarak e-posta yoluyla EXPO 2016 Antalya Ajansı’na ilettiği mektubunda konsere geleceğini de duyurmuş oldu. Daha önce Türkiye’de vermiş olduğu konserler nedeniyle Türkiye’yi yakından tanıdığını ifade ederek yaşananları “baş ağrısı” olarak nitelendiren dünyaca ünlü şarkıcı, bu olayların Türkiye’deki güzelliklere gölge düşürmeyeceğinin de altını çizdi.

70’li yıllardan beri 250 milyondan fazla albüm satışı gerçekleşmiş olan Sir Elton John, 9 Eylül’de Türkiye’nin ilk EXPO’sunda sahne alacak. EXPO 2016 Cumhurbaşkanlığı himayesinde 22 Nisan’da “Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosu ve “Çiçek ve Çocuk” temasıyla kapılarını ziyaretçilere açtı ve o günden beri pek çok dünyaca ünlü ismi ağırladı.

elton john türkiye mektubu destek EXPO 2016 elton john konseri antalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi