Tedavi altında olduğu hastanenin 7. katından atladı

Şanlıurfa'da ptikolojik nedenlerden dolayı hastanede tedavi altında olan 56 yaşındaki İ.B., hastanenin 7. katından aşağı atladı. Atladığı esnada onu fark eden kız kardeşi ayaklarından bir süre tutup ona engel olmaya çalışsa da daha fazla dayanamadı. Hastanenin 7. kattan aşağı atlayan İ.B. hayatını kaybetti.

Tedavi altında olduğu hastanenin 7. katından atladı

Şanlıurfa'da Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ptikolojik nedenlerden dolayı tedavi altına alınan 56 yaşındaki İ.B., hastanenin 7. katından kendini aşağıya bıraktı ve hayatını kaybetti. Olaydan alınan bilgilere göre, daha önceden de ptikolojik problemler yaşayan İ.B. tedavi edilmek için yakınları tarafından Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Yatışı yapılan hasta için tedavi sürecinin başlamasının ardından iddialara göre hasta İ.B., gece saat 01.0 sularında yanındaki refakatçinin uyuduğunu fark edince pencereyi açıp atlamaya kalktı. O esnada durumu fark eden refakatçi kız kardeşi abisinin ayaklarından son anda tuttu. Ancak daha fazla gücü yetmeyen kız kardeş, yardım çığlıkları attı.

Hastane görevlileri odaya gelene dek İ.B. kız kardeşinin ellerinden sıyrılarak hastanenin 7. katından kendini aşağı attı. İ.B.'nin düştüğü yere koşan görevliler polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, İ.B.'nin hayatını kaybettiğini belirledi. Şahsın cansız bedeni Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu Morguna otopsi yapılmak üzere kaldırıldı. Otopsinin ardından İ.B.'nin cenazesi yakınlarına teslim edildi. İ.B.'nin yeğenleri Mustafa Kaya ile Celal Fırat, İ.B.'nin ptikolojik problemleri olduğunu, akli dengesinin yerinde olmadığını, İ.B.'nin hastanenin 7. katından aşağı atlayıp demir korkulukların üzerine düştüğünü belirtti.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi intihar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü