TEOG soru ve cevapları ne zaman açıklanacak belli oldu

2016 TEOG sınavı soru ve cevapları açıklandı mı? TEOG cevap anahtarı Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi,, T.C inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce ve fen bilimleri için bugün videolu anlatım ile saat 14:00 itibariyle yayınlanacak.

TEOG soru ve cevapları ne zaman açıklanacak belli oldu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) TEOG sınavı soru ve cevapları saat 14:00'ten itibaren "www.eba.gov.tr" adresinden yayınlanacak. 8. sınıflara yönelik yapılan TEOG sınavının soru ve cevapları videolu anlatım ile verilecek.

MEB yaptığı yazılı açıklamada 23-24 Kasım tarihlerinden gerçekleştirilen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sonavları cevap anahtarını www.eba.gov.tr adresinden yayınlayacak. TEOG Türkçe cevap anahtarı, TEOG Matematik cevap anahtarı, TEOG Fen Bilimleri cevap anahtarı, TEOG T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük cevap anahtarı, TEOG İngilizce cevap anahtarı, TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi cevap anahtarı bugün 14:00 itibariyle Eğitim Bilişim Ağı EBA üzerinden yayınlanacak.

PDF ortamında tüm sınav soru ve cevapları da yine eba.gov.tr ile odsgm.meb.gov.tr adreslerinden edinilebilecek. Saat 14:00'te Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi,, T.C inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce ve fen bilimleri derslerine ait videolar izlenebilecek.

teog cevap anahtarı teog soru ve cevapları 2016 teog cevapları teog soru ve cevap anahtarı teog cevap anahtarı ne zaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
Gaziantep'te ayrı iki silahlı çatışma: 3 ölü
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi
İtalya’da korkunç kaza! Geziden dönen çocuklar feci şekilde can verdi