Türk oyuncular Bollywood yıldızlarıyla kırmızı halıda

Ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu, Hazal Kaya ve Kaan Taşaner, 18. Mumbai Film Festivali'nin kapanış töreninde Bollywood yıldızları ile kırmızı halıda poz verdi.

Türk oyuncular Bollywood yıldızlarıyla kırmızı halıda

18. Mumbai Film Festivali'nin kapanılş töreninde Bollywood yıldızları ile Türk oyuncular Hazal Kaya, Sarp Levendoğlu ve Kaan Taşaner kırmızı halıda birlikte yürüdü. Bollywood'un yıldızı ve Türk oyuncu olan Saga Gezen, Mavi Bisiklet filminin senaristleri Nursen Çeyin Köreken ile Ümit Köreken, Türkiye'nin konuk ülke olduğu 18. Mumbai Film Festivali'ndeki ödül töreni ve gala gecesine katıldı.

Küçük Ağa, Adını Feriha Koydum ve Fatmagül'ün Suçu Ne isimli Türk dizileri Hindistan'ın televizsyonlarında da gösteriliyor ve Hindistan'da büyük bir kitle Türk dizilerine ilgi gösteriyordu. Dizilerin ünlü isimleri ise Türkiye'nin konuk ülke olduğu festivale Mumbai'deki ödül töreni ve gala gecesine katıldı. Hint medyası ünlü isimlere oldukça büyük ilgi gösterdi. Hazal Kaya, ülkemizi temsil ettikleri için gururlu ve mutlu olduklarını, yaptıkları işlerden dolayı ülkemizden binlerce kilometre uzaklıkta böyle bir ilgi gördükleri için sevindiklerini dile getirdi. Öte yandan Mavi Bisiklet filminin çok önemli olduğunu ifade etti.

Sarp Levendoğlu ise, festivalde iyi karşılandıklarını, sokaklarda bile yoğun ilgi gördüklerini, oyuncu olarak kendisinin mutlu olduğunu, Türk olarak da orada bulunduğundan dolayı gururlu olduğunu dile getirdi. Mavi Bisiklet filminin senaryo yazarı ve yönetmeni olan Ümit Köreken de, çok uzak bir ülkede olduklarını, medyanın ve izleyicilerin kendilerini büyük ilgi ile karşıladıklarını, kendi açılarından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.

mavi bisitlet 18. Mumbai Film Festivali Hazal Kaya Sarp Levendoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Lirası’na bir destek de THY’den! Umre ücretleri TL’ye çevrildi
Türk Lirası’na bir destek de THY’den! Umre ücretleri TL’ye çevrildi
Adana'da eşini döverek öldüren koca yakalandı
Adana'da eşini döverek öldüren koca yakalandı