Ünlü oyuncu Ahu Tuğba’nın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde mide kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Ahu Tuğba’nın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba’nın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Bodrum’da geçirdiği mide kanaması nedeni ile hastaneye kaldırılan Ahu Tuğba’ya doktoru tarafından ‘stres’ diyeti verildi. Son dönemde yaşadığı üzüntü ve stres nedeniyle mide kanaması geçiren ünlü oyuncunun 2 gün boyunca ağzından kan geldiği ancak gördüğü tedavi neticesinde sağlık durumunun düzelmeye başladığı öğrenildi.

Tedavisi devam eden Ahu Tuğba ve doktoru Şenay Bozlar, İHA muhabirinin sorularını yanıt vererek, Dr. Bozlar, rahatsızlığın strese bağlı mide kanama olduğunu söyledi. İfade ederek, ünlü sanatçının şikayetlerin de an itibariyle gerileme olduğunu söyledi. Şuna için kanamanın durduğunu ancak tekrarlama ihtimaline karşın gözleme devam ettiklerini ameliyatı düşünmediklerini belirtti.

Tuğba’nın stresten uzak kalması gerektiğini de belirten Bozlar, ayakta tedavi ve endoskopik tetkikler bir süre daha devam edeceğini, gerek görüldüğü takdirde mideden bir parça alınacağını, diyet ve stresten de uzak durarak toparlayacağı ümit ettiklerini sözlerine ekledi.
 

Ahu Tuğba Ahu Tuğba sağlık durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avustralya 2020 yılında pasaport çilesine son veriyor
Avustralya 2020 yılında pasaport çilesine son veriyor
Kızarmış ekmek ve patatesteki büyük tehlike
Kızarmış ekmek ve patatesteki büyük tehlike