Ünlü psikolog bıçaklanarak öldürüldü iddiası

Ünlü klinik psikolog Yrd. Doç. Dr. Alper Engeler, dün gece evinin yakınlarında çıkan tartışmada bıçaklanarak öldürüldü. Engeler'in, alkollü olarak daha önce gürültü çıkardığı için tartıştığı ve esnafın dükkanına gittiği sırada yaşanan tartışmada bıçaklandığı iddia ediliyor.

Ünlü psikolog bıçaklanarak öldürüldü iddiası

Ünlü klink psikolog Yrd. Doç. Dr. Alper Engeler, dün Kadıköy'deki evinin yakınlarında bıçaklanarak öldürüldü. Alınan bilgilere göre, 49 yaşındaki ünlü klinik psikolog Alper Engeler, evinin yakınlarındaki bir sokakta bıçaklanarak öldürüldü. Engeler'in cenazesi polisin incelemelerinin sonrasında Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Ünlü psikoloğu bıçaklayan zanlı ise polis tarafından gözaltına alındı. Sosyal medyada Alper Engeler'in kedi beslemesinden dolayı rahatsız olan bir komşusu tarafından bıçaklandığı iddia ediliyor.

Emniyet kaynakları Engeler'in alkollü olarak daha önce gürültü nedeni ile tartıştığı su bayisine gittiği ve yaşanan tartışmada burada çalışan H.E. tarafından bıçaklandığını belirtti. Engeler'in bıçaklandığı sokaktaki bir esnaf, Engeler'in gece yarısı içkili vaziyette geldiğini ve sokakta biriyle tartıştığını, boğuşma esnasında da bıçaklanarak hayatını kaybettiğini belirterek, Facebook'ta kedi kavgası olarak gösterilmeye çalışıldığını ancak kedi ile alakalı bir durum olmadığını dile getirdi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yrd. Doç. Dr. Alper Engeler Psikolog doktor Alper Engeler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi