WhatsApp'ta çok yakında GIF devri başlıyor

Son dönemlerde güncellemeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran WhatsApp'tan kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özellik geliyor. WhatsApp şimdi de GIF desteğini getiriyor. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar hareketli resim gönderme imkanı bulacak.

WhatsApp'ta çok yakında GIF devri başlıyor

Milyonlarca kullanıcısı olan WhatsApp bomba gibi bir özellik ile gelmeye hazırlanıyor. Mesajlaşma, konuşma, ses ve dosya gönderme gibi özellikleri bulunan WhatsApp birbirinden farklı emojileri ve sade dizaynı ile tercih popülaritesini oldukça artırdı. Son dönemlerde gelen güncellemeler kullanıcılarını oldukça memnun etti. Dikkatleri üzerine çekmeyi başaran WhatsApp'a şimdi de GIF özelliği geliyor. GIF devrinin başlaması ile kişiler arasında hareketli resimler gönderimi yapılabilecek. Yeni deneyimler sayesinde de mesajlaşma daha da eğlenceli bir hal alacak.

Şimdilerde yeni özellik için çalışmalara devam eden WhatsApp'ın GIF devri çok yakında başlayacak. Ayrıca Galaxy Note 7 cihazına sahip olanlar S-Pen sayesinde kendi hareketli resimlerini oluşturabilecek. Yani kişi kendi GIF'lerini yaratabilecek. Yapılan bu GIF'ler ise WhatsApp listesindeki kişiler ile paylaşılabilecek. Alınan bilgilere göre, rootlu olan cihazlar, yani zincirlerini kırıp izinleri eline alanlar zaten GIF özelliğini kullanıyor. Fakat root işlemlerini yapmayan kullanıcılar WhatsApp'ın güncellemeyi yapacağı beklemek zorundadır. Konu ile ilişkin henüz bir açıklama gelmemiş olsa da resmi bir açıklama ile GIF desteğinin ne zaman geleceği hususunda meraklı kullanıcılarını aydınlatacaktır.

whatsapp Whatsapp GIF özelliği whatsapp gif
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?
İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?