WhatsApp'tan kullanıcılarına büyük müjde!

Milyonlarca kullanıcısı olan WhatsApp, kullanıcılarının yüzünü güldürecek bir yeniliği hizmete sunmak için hazırlıklar yapıyor. Yeni güncelleme ile WhatsApp'ta yanlışlıkla gönderilen mesajlar düzenlenerek yeniden gönderilebilecek.

WhatsApp'tan kullanıcılarına büyük müjde!

Geçtiğimiz yıl, WhatsApp'tan kullanıcıların merakla en çok beklediği özelliklerden olan görüntülü konuşma, yakın bir zamanda uygulamaya geçmişti. Neredeyse her gün WhatsApp ufak tefek değişiklikler yaparak, milyonlarca kullanıcısına daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. WhatsApp'a yakın bir süre içerisinde yeni bir özellik daha gelecek. Bu özellik sayesinde yanlışlıkla gönderilen mesaj, yeniden düzenlenerek gönderilebilecek.

Bu özelliğin ilk önce iOs kullanıcıları tarafından deneyimleneceği tahmin ediliyor. Bu yenilik ile WhatsApp uygulaması üzerinden istenmeden ya da yanlışlıkla yanlış kişiye gönderilen mesajlar iptal edilerek, düzenlenip yeniden gönderilebilecek. Bu özelliğin kullanımı ise oldukça kolay gözüküyor. Göndermiş olduğunuz mesajın üzerine basılı tutarak iptal et seçeneğini tıklayarak, düzenleyip yeniden gönderebilirsiniz. Ya da iptal edebilirsiniz.

2.17.1.869 numaralı beta sürümünde ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde hizmete girecek olan bu özellik sadece yazıları değil, gönderilen videoları da kapsıyor. WhatsApp, söz konusu özelliğin gizli olması nedeniyle ve henüz test aşamasında olmasından dolayı bir açıklamada Bu nedenle gerekli olan duyurunun, tahminen Beta sürümünün de çıkmasının ardından yapılacağı bekleniyor. Önce iOs kullanıcılarına hizmete açılacak olan özelliğin, yakın zamanda Android platformunda da kullanılabilir olması öngörülüyor.

WhatsApp WhatSapp özellik WhatsApp mesaj iptal WhatsApp yeni özellik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi
Umre’de rahatsızlanan kadın ambulans uçakla ülkeye getirildi