Yağmurlu bir Pazar günü! Güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıkları yurdun kuzeybatı kesimlerinde 3 ile 6 derece azalacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olmayacak. Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Ege bölgeleri ile Eskişehir çevreleri, Ankara'nın kuzeybatı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. 13 Kasım hava durumu detaylarda...

Yağmurlu bir Pazar günü! Güncel hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, ülke geneli parçalı bulutlu, batı kesimleri yer yer çok bulutlu, Ege, Marmara'nın doğusu, Ege ve Batı Karadeniz ile Eskişehir çevreleri ile Ankara'nın kuzeybatı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. İç Anadolu bölgesi'nin doğusu ile Doğu Anadolu'da yer yer pus ve sis hadidesi bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise yurdun kuzeybatı kesimlerinde 3 ile 6 derece azalması bekleniyor.

13 Kasım illere göre hava durumu ise şöyle, Ankara 14 derece, parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden sonra kuzeybatı kesimleri sağanak yağışlı, İstanbul 19 derece parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren sağanaak yağışlı olması bekleniyor. İzmir 22 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, sabah saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Adana 26 derece parçalı bulutlu olması bekleniyor.

Antalya 22 derece parçalı bulutlu, Samsun 24 derece parçalı bulutlu, Trabzon 23 derece parçalı bulutlu olması bekleniyor. Erzurum 13 derece parçalı ve az bulutlu, Diyarbkır 21 derece parçalı ve az bulutlu olması tahmin ediliyor.

hava durumu 13 Kasım hava durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Zonguldak’ta nişanlı çift uçurumdan düşerek feci şekilde can verdi
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler
Survivor 2017’nin gözde yarışmacısı İlhan Mansız hakkında bilinmeyenler