Zahide Yetiş'le de 25 Ekim İbrahim Saraçoğlu'ndan öneriler

Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş'le programına 25 Ekim bugün, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oldu. İbrahim Saraçoğlu, vitiloya ne iyi gelir? Saçlardaki sedef ve egzamaya ne iyi gelir? Sorularını yanıtlıyor. Detaylar haberde...

Zahide Yetiş'le de 25 Ekim İbrahim Saraçoğlu'ndan öneriler

Hafta içi her gün saat 09.30'da Show Tv ekranlarında yayınlanan keyifli ve bilgi dolu program Zahide Yetiş'le'de bugün Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oluyor. İzleyicilerin sorularını yanıtlayan Saraçoğlu, keten tohumunun mucizevi etkilerinden bahsediyor. Zahide Yetiş'le nin 25 Ekim bölümünde stüdyoya konuk olan İbrahim Saraçoğlu, sedef ve egzamaya ne iyi gelir? Vitiligo hastalığına ne iyi gelir? Sorularını aydınlatıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, saçlardaki sedef ve egzama için, doğal elma sirkesini problemli olan bölgeye 1 gün ara ile 15 dakika uygulanması gerektiğini söylüyor. Ayrıca egzamalı olan bölgeye, doğal elma sirkesini 1 gün ara ile 15 dakika uygulamak gerektiğini dile getiriyor. Daha sonrasında ise 1 tatlı kaşığı sarımsak yağı ve 1 yemek kaşığı çörekotu yağının yine sedef ya da egzamalı bölgeye uygulanması gerekiyor. Deri hastalıklarındaki şikayetleri çoğaltan yiyeceklerin yani çiğ sarımsak, domates, karabiber, turşu gibi besinlerin tüketilmemesi gerekiyor.

Vitiligo için ise, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu önerilerde bulunuyor. Vitiligo yani pigment ektikliğine karşı mısır ve mısır ekmeği tüketmek gerekiyor. Mısır unundan elde edilen lapanın vitilogo olan bölgeye uygulanmasının da oldukça etkili olmasından söz ediyor. Eğer ellerde ya da yüzde vitiligo çıktıysa, kişinin tamamen kendisini güneşten koruması gerekiyor. Sarımsak kullanılması da vitilogoyu azdırıyor. Yulaf samanı çayı da vitiligonun yayılmasını yavaşlatıyor.

zahide yetiş 25 ekim zahide yetiş ibrahim saraçoğlu Vitiligoya ne iyi gelir sedef ve egzamaya ne iyi gelir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Zuhal Topal'la'da Ezgi ve Umut'tan güzel haber!
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü
Boşanmak üzere olduğu eşini ve kayın validesini yol kenarında öldürdü