1 Milyonluk soru için 250 bin TL’den oldu

“Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasında 250 bin TL’lik soruda risk alan yarışmacı soruyu bilemeyince yıkıldı. 1 milyonluk soruyu görmek isteyince elindekinden de oldu.

Sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın üstlendiği 12 sorudan oluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına İstanbul’dan katılan 31 yaşındaki Emre Toraman 11. Soruda joker hakkını kullanmayarak diğer soruya saklamak istedi. 250 bin TL ödüllü 11. Soruda doğru cevabı jokersiz geçmek isterken, büyük ödülden de oldu. Murat Yıldırım'ın sorduğu “Kullanmakta olduğumuz takvime göre hangisi tarihte yaşanmış gerçek bir gündür” sorusunda Toraman 1 milyonluk soruyu görmek istiyorum ve şimarıklık yaparak telefon jokerimi saklamak istiyorum diyerek joker hakkını kullanmadı. “Kullanmakta olduğumuz takvime göre hangisi tarihte yaşanmış gerçek bir gündür” sorusuna “29 Şubat 1900” yanıtını veren Emre Toraman milyonların gözü önünde 250 bin TL’lik ödülü elinin tersiyle iterek 15 bin TL’lik ödüle razı oldu.

Kullanmakta olduğumuz takvime göre hangisi tarihte yaşanmış gerçek bir gündür” sorusunun doğru cevabının 29 Şubat 1600 olarak açıklanmasından sonra herkes büyük bir şok yaşadı. Yarışmanın formatı gereği toplam 12 soru için 4 joker ve 2 baraj hakkı tanınıyor. Baraj soruları doğru yanıtlandığında baraja kadar ki kazanılan ödülü almaya hak kazanıyorsunuz. Son soru olan 12. Soruyu doğru yanıtlarsanız toplam ödül 1 milyon TL.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında uzun zamandır 11 . soruya gelen yarışmacı çıkmamıştı. Emre Toraman’ın 11. Soruda aldığı risk büyük ödülü kaçırmasına neden oldu. Yarışmanın devam eden aşamasında büyük bir sessizlik yaşanırken, sunucu Murat Yıldırım şaşkınlığını gizleyemedi. Ekranların reyting alan en büyük yarışması Kim Milyoner Olmak İster’ e çok sayıda yarışmacı başvuruyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *