» 
»
 

10 Kasım güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, Batı Akdeniz, Marmara, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Batı Karadenize ile Manisa, İzmir, Afyonkarahisar ve Samsun çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. 10 Kasım illere göre hava durumu ise detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre, hava sıcaklıkları yurtun batı kesimlerinde 3 ile 7 derece azalacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik beklenmiyor. Yurt geneli parçalı, batı ile iç kesimlerde ise yer yer çok bulutlu olması bekleniyor. Marmara, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, Manisa, İzmir, Manisa, Afyonkarahisar ve Samsun çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi tahmin ediliyor.

10 Kasım hava durumu illere göre ise şöyle; Ankara 17 derece parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde sağanak yağışlı, İstanbul 21 derece parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde hafif sağanak yağışlı, İzmir 22 derece parçalı ve çok bulutlu, sabah saatleri ile gece saatlerinden sonra hafif sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Adana 27 derece parçalı bulutlu, Antalya 23 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Samsun 24 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra sağanak yağışlı, Trabzon 27 derece parçalı bulutlu, Erzurum 16 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 21 derece parçalı bulutlu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *