» 
»
 

10 Mayıs'ta çalışmalara başlanacak TEM, 3 ay trafiğe kapatılacak!

Başlatılacak çalışmalar nedeniyle Tem'in Ankara yönü Bolu Dağı Tüneli çıkışından Abant Kavşağı'na kadar olan yol 3 ay boyunca trafiğe kapatılacak. Yapılacak üst yapı çalışmalarının 10 mayısta başlanacağı söyleniyor.

TEM Otoyolu'nun Ankara yönü, Bolu Dağı Tüneli çıkışından Abant Kavşağı'na kadar olan yol, yapılacak üst yapı yenileme çalışmalarından dolayı 3 ay süresince trafiğe kapatılacak. Tem'in Ankara yönü Bolu Dağı Tüneli çıkışı ile Abant Kavşağı arasındaki yolun trafiğe kapatılmasının ardından, trafiğin İstanbul'a olan istikametinden çift yönlü olarak verileceği açıklandı. 

Bolu Valiliği'nden gelen açıklamalara göre, Tem Otoyolu'nda Bolu Dağı Tüneli çıkışından Abant Kavşağı'na kadar olan kısım üst yapı çalışmalarının başlatılması ile birlikte İstanbul - Ankara istikameti arasındaki yol 90 günde tamamlanması tahmin edilen üst yapı çalışmalarından dolayı trafiğe 3 ay kapalı olacaktır. Üst yapı çalışmalarının ise 10 Mayıs'ta başlatılacağı, yolun 3 ay trafiğe kapalı olacağından dolayı İstanbul istikametinden çift yönlü olarak trafiğin kontrol altına alınacağı, trafikteki işaretlere ve kurallara uyulma konusunda sürücülerin daha hassas olmaları gerektiğini ifade etti. Bolu Valiliği'nden gelen yazılı açıklamalara göre, yapılacak çalışmaların tamamen bakım ve onarımdan dolayı olduğunu, daha etkili hizmet verebilmesi için üst yapı çalışmalarına ihtiyaç duyulduğunu da dile getirdi...
 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *