» 
»
 

10 Şubat Cuma bugün hava nasıl olacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt geneli parçalı ve çok bulutlu olacak. Hava sıcaklıklarının yurdun kuzey kesimlerinde 2 ile 4 derece azalması, diğer kesimlerde önemli bir değişiklik olmaması bekleniyor. 10 Şubat Cuma hava nasıl olacak? İşte detaylar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiler göre, yut geneli parçalı v eçok bulutlu olacak. Marmara'nın kuzeyi, Doğu Karadeniz kıyıları, Güney ve İç Ege, Burdur, Antalya'nın batısı, Kırıkkale, Yozgat, Kayseri, Kırşehir, Erzurum, Kars, Ordu, Ardahan ve Samsun'un doğu kesimlerinin yağışlı geçmesi bekleniyor. Yağışların, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda hafif kar, yağışlı olan diğer yerlerin ise aralıklı hafif yağmur ve sağanak şeklinde olması bekleniyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerinde yer yer sis ve pus hadisesi ile birlikte doğu kesimlerde buzlanma ile don olayı görülecek.

10 Şubat Cuma bazı illere göre hava durumu şöyle; Ankara 10 derece parçalı ve çok bulutlu, İstanbul 5 derece çok bulutlu, kuzey kesimleri aralıklı hafif yağmurlu, İzmir 16 derece parçalı ve çok bulutlu, güney kesimleri hafif yağmur ve sağanak yağışlı, Adana 17 derece parçalı bulutlu, Bursa 8 derece parçalı ve çok bulutlu olması tahmin ediliyor.

Antalya 17 derece parçalı ve çok bulutlu, batı kesimleri hafif sağanak yağışlı, Samsun 7 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam ve gece saatlerinde doğusu hafif yağmurlu, Trabzon 7 derece çok bulutlu, aralıklı yağmurlu, Erzurum 0 derece parçalı çok bulutlu, hafif kar yağışlı, Diyarbakır 7 derece parçalı ve çok bulutlu olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *