» 
 

13 Şubat Esra Erol'da Arda Umut kavgası programa damga vurdu

Esra Erol'da dün Umut ve Arda arasında yaşanan kavga nedeniyle program kesildi. 13 Şubat'ta Esra Erol'da yaşanan büyük kavga gergin dakikalara sebep oldu.

Esra Erol'da 13 Şubat günü ekrana gelen programda Pamuk için Umut ve Arda'nın birbirine girmesi güne damgasını vurdu. Oldukça gerilim dolu anların yaşandığı program yarıda kesildi. Esra Erol ise yayın tekrar başladığında izleyicilerden özür dileyerek programına devam etti.

PAMUK AŞKI KAVGA ÇIKARDI

Esra Erol'un sunduğu evlilik programında dün yaşananların tohumu geçtiğimiz hafta atılmıştı. Pamuk'a aşkını itiraf ede Umut bir taraftan da Gülşafak ile görüşmekteydi. Her iki bayana da gül veren Umut stüdyoda gerilimi yükseltmiş bu nedenle de Gülşafak stüdyoyu terk etmişti.

Asıl olay bundan sonra patlak verdi. Gülşafak'ın peşinden giden Arda Umut ile de kavgaya tutuştu. "Prim yapma" konusunda iki damat adayının birbirine girmesi üzerine Esra Erol yayını yarıda keserek reklama gitti. Daha sonra yayın tekrar başladığında ise Erol izleyicilerden bu yaşananlar için özür diledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *